Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Sprawdź, jaka przyszłość Cię czeka!

Jesteś ciekaw, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Przedstawiamy horoskop tygodniowy, dzięki któremu dowiesz się, czy w ciągu kolejnych kilku dni los się do Ciebie uśmiechnie.
Zobacz wideo

Wybierz swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop na najbliższy tydzień! Dzięki niemu zrozumiesz, w jakich sferach Twojego życia Ci się poszczęści, a w których wskazana będzie ostrożność. 

Horoskop tygodniowy - Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Zbliżający się tydzień spędzisz na zabawie i rozwijaniu swojego hobby. Nie w głowie będą Ci obowiązki domowe i zawodowe, co może nieść za sobą poważne konsekwencje. Awantura w domu i niezadowolenie współpracowników wisi w powietrzu. Uważaj na to co mówisz i nie obiecuj zbyt wiele. 

Horoskop tygodniowy - Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Wiosenna aura i wyższe temperatury sprawią, że naprawdę rozkwitniesz i zaczniesz mieć niespotykaną do tej pory chęć na podróże. Znajdź odrobinę wolnego czasu, zapakuj plecak i rusz w drogę! Każdy wyjazd, nawet najkrótszy, może przynieść w Twoim życiu zmianę, której od dawna wypatrujesz.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

W kolejnym tygodniu będziesz rozdrażniony i skory do kłótni. Z pozoru nic nieznaczący gest czy niefortunna wypowiedź kogoś z Twojego bliskiego otoczenia będą w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Znajdź czas tylko dla siebie i zrelaksuj się - to pomoże Ci uniknąć konfliktów, których wcale nie chcesz.

Horoskop tygodniowy - Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Wiosna tchnie wiatr w Twoje skrzydła, a optymizm nie będzie Cię opuszczał! W ciągu kolejnego tygodnia energia będzie Cię rozpierać, więc warto ją wykorzystać, aby podjąć się wyzwań, które chciałeś przed sobą postawić, ale zawsze odkładałeś je na później. To będzie Twój szczęśliwy tydzień!

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: