Mińsk Mazowiecki. Policja poszukuje zaginionej 78-latki. Kobieta ma zaniki pamięci

Funkcjonariusze policji z Mińska Mazowieckiego poszukują 78-letniej Wandy Cyrty. Kobieta wyszła z domu wczoraj po południu. Zaginiona ma zaniki pamięci.
Zobacz wideo

Wanda Cyrta wyszła z domu przy ulicy Chełmońskiego w Mińsku Mazowieckim wczoraj około godziny 15. Do chwili obecnej kobieta nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Cierpi też na zaniki pamięci.

Zaginęła Wanda Cyrta - policja udostępnia zdjęcie poszukiwanej kobiety

Kobieta ma otyłą budowę ciała i około 160 centymetrów wzrostu. W chwili zaginięcia Wanda Cyrta ubrana była w białą czapkę, beżową apaszkę, fioletowy sweter, jasnobrązową materiałową kurtkę, czarne spodnie i kozaki za kostkę. 78-latka przed wyjściem z domu wzięła ze sobą czarną torebkę oraz białą reklamówkę, w której może znajdować się parasolka i brązowa plisowana spódnica.

Policja Udostępniła zdjęcia zaginionej Wandy CyrtyPolicja Udostępniła zdjęcia zaginionej Wandy Cyrty fot. KPP w Mińsku Mazowieckim

Ostatnio widziana była w rejonie ronda w Arynowie na skrzyżowaniu dróg DK 50 i obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Kobiecie może towarzyszyć pies - rudy kundelek. Policja prosi o kontakt każdego, kto może posiadać informacje na temat zaginionej. Informatorzy mogą dzwonić do oficera dyżurnego mińskiej policji na numer 25 759 72 00 oraz pod numery alarmowe 112 i 997.

Więcej o: