Poranek wyborczy na Gazeta.pl. W poniedziałek spotkają się dziennikarze z trzech redakcji

W poniedziałek już od godz. 7 rano czekamy na Was w Poranku wyborczym na Gazeta.pl. Wraz z dziennikarzami redakcji Wyborcza.pl i radia TOK FM będziemy podawać najświeższe informacje i komentarze po emocjonującej drugiej turze wyborów prezydenckich.

Poranek po raz pierwszy w historii poprowadzi zespół złożony z trzech połączonych redakcji: internetowych Wyborcza.pl i Gazeta.pl oraz radia TOK FM. Program będzie można oglądać w formie wideo na żywo na stronach głównych portali Tokfm.pl i Gazeta.pl oraz w serwisie Wyborcza.pl.

Poniedziałkowy poranek poprowadzą czołowi dziennikarze i komentatorzy z trzech redakcji: Dominika Wielowieyska, Karolina Lewicka i Dorota Roman, Maciej Głogowski i Łukasz Kijek, a także Roman Imielski i Mikołaj Chrzan.

Wyniki wyborów prezydenckich komentować będą znani politycy, eksperci i publicyści. Przedstawią różne spojrzenia na wybory prezydenckie, a rozmowy z nimi będą przeplatane najświeższymi wiadomościami na temat wyników wyborów prezydenckich. Pokażemy także relacje filmowe i materiały ze sztabów wyborczych obu kandydatów. Zapraszamy!

Więcej o: