Lubelskie. Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Chłopiec jechał hulajnogą elektryczną

Jadący hulajnogą elektryczną 10-latek zderzył się z samochodem osobowym w miejscowości Wola Osowińska - przekazała policja z Radzynia Podlaskiego. Obrażenia chłopca były na tyle poważne, że nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło w piątek 10 lipca tuż przed godziną 9:00 w Woli Osowińskiej (gmina Borki). Według wstępnych ustaleń policji, chłopiec nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu samochodowi.

Lubelskie. Tragiczny wypadek w Woli Osowińskiej. Jadący hulajnogą chłopiec zderzył się z autem

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu. 10-letni chłopiec jechał hulajnogą elektryczną drogą podporządkowaną. Kiedy dotarł do ulicy głównej nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu samochodowi.

Doszło do zderzenia, w wyniku którego chłopiec poważnie ucierpiał. Na miejsce przyjechała policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Jeszcze na miejscu zdarzenia przeprowadzono próbę reanimacji, po czym przewieziono chłopca do szpitala. Pomimo szybko udzielonej pomocy, 10-latek zmarł.

Lubelskie. Badania wykazały, że kobieta kierująca autem był trzeźwa

Kierowcą samochodu była 43-letnia mieszkanka gminy Ulan-Majorat. Przeprowadzone na miejscu badania alkomatem wykazały, że kobieta była trzeźwa.

Policja z Radzynia Podlaskiego pod nadzorem prokuratury zajmuje się dokładnym wyjaśnieniem wszystkich okoliczności wypadku.

Zobacz wideo Wjechał w ogrodzenie. Zniszczył zaparkowane tam samochody. Słowacka policja publikuje nagranie
Więcej o: