Gmina Czarne. Mężczyzna zastrzelił żonę, a potem siebie. W domu było dwoje dzieci

Tragedia rodzinna we wsi Krzemieniewo w gminie Czarne na Pomorzu. Z doniesień medialnych wynika, że około 50-letni mężczyzna zastrzelił swoją żonę z broni myśliwskiej, a następnie odebrał sobie życie. Na miejscu zdarzenia pracują służby.

Policja otrzymała zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu około godziny 6 rano. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, w jednym z domów w Krzemieniewie znaleźli zwłoki dwójki dorosłych osób. Portal weekend.fm informuje, że zmarły miał prawie 50 lat, a jego żona była o 11 lat młodsza.

Samobójstwo rozszerzone w gminie Czarne. Martwych rodziców znalazła ich córka

- Na tę chwilę bardzo ogólnie mogę powiedzieć, że zachodzi podejrzenie czynu samobójczego, przy czym mężczyzna, który to samobójstwo popełnił, prawdopodobnie - takie podejrzenie zachodzi na tę chwilę - że wcześniej, używając broni myśliwskiej, zastrzelił swoją żonę, a potem samego siebie. Przede wszystkim w tej chwili wykonujemy oględziny miejsca zdarzenia, które w takiej sytuacji ze względu na charakter tego zdarzenia są dość trudne i czasochłonne - powiedział w rozmowie z weekend.fm zastępca prokuratora rejonowego w Człuchowie Jarosław Kurowski.

Ciała zmarłych znalazła ich córka, która usłyszała strzały. RMF FM informuje, że w chwili tragedii w domu było dwoje dzieci w wieku 10 i 16 lat. Portal Głos Pomorza zapewnia, że otrzymały one opiekę rodziny oraz pomoc psychologa.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o: