Włochy. 47-letni Polak zatrzymany za obsceniczne zachowanie na plaży. Nie chciał podciągnąć spodni

47-letni Polak został zatrzymany za masturbowanie się na plaży Murcarolo w Nervi niedaleko Genui. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i nie przejmował się obecnością plażowiczów, wśród których były dzieci.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę. Uwagę plażowiczów zwrócił 47-letni Polak, który leżał na łodzi wyciągniętej na brzeg i z opuszczonymi spodniami samodzielnie zaspokajał swoje potrzeby seksualne. Mężczyzna był doskonale widoczny zarówno z plaży, jak i z drogi biegnącej powyżej oraz z okien okolicznych domów - relacjonuje włoski portal Tele Nord

Zobacz wideo Napad na stację benzynową w Nowym Miasteczku. 19-latek pobił pracownika, a z kasy zabrał kilkanaście monet

Włochy. Polak usłyszał zarzuty za masturbację na plaży

W sprawie masturbującego się mężczyzny zainterweniowała pracowniczka służb porządkowych, które kontrolują włoskie plaże w związku z pandemią koronawirusa. Kobieta poprosiła o pomoc swoich dwóch kolegów po fachu. Gdy mężczyźni podeszli do Polaka, stało się dla nich jasne, że jest pod wpływem alkoholu. 47-latek nie przestawał zachowywać się obscenicznie i pomimo uwag pracowników służb porządkowych nie chciał podciągnąć spodni.

47-latek został zatrzymany i doprowadzony na policję. Okazało się, że mężczyzna jest znany służbom, bo w kwietniu tego roku masturbował się w innym miejscu publicznym, ale wówczas nie został ukarany. Tym razem, z uwagi na to, że plaża  Murcarolo jest miejscem często odwiedzanym przez rodziców z dziećmi i nieletnich, postawiono mu zarzuty karne. 

Więcej o: