Komentarze (113)
Kijów: tysiące ludzi protestowały na Majdanie. Korpus Narodowy i weterani przeszli przez miasto
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • michus00

  Oceniono 22 razy 0

  Z banderowcami nie da się wprowadzić żadnych formuł i innych skomplikowanych wynalazków - tam zadziała wywiezienie całego tego tałatajstwa za Ural do kolonii na prace katorżnicze, to jedyne żeby był z tych ludzi jakiś pożytek

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 16 razy 0

  Mimo, że nacjonaliści, to nie da się odpędzić wrażenia, że oblicza mają bardziej inteligentne od naszych "kotwiczaków" ;)

 • Jacek Bal (Kornblumenblau)

  Oceniono 5 razy -1

  Ukraiński naród: swoją państwowość utworzył dopiero w 1918 roku, a alfabet powstał w XIX wieku. Znany głównie z takich postaci, jak Dmytro Doncew, Bandera i Melnyk. UPA i rezuni to ich bohaterowie.

 • boniface

  Oceniono 1 raz -1

  Każdy wypowiadający się tu tyle zna się na prawidłowych wyborach i celnej ocenie co chłop na gwiazdach. Pokazały to wybory 13 października 2019. Oddanie napastnikowi walkowerem zwycięstwo tylko go rozzuchwalili. Zachód nie zna mentalności Mongoła.

 • andy180812

  Oceniono 1 raz -1

  Wspaniala i fajna ta dzisiejsza mlodziez w prlu to nie mielismy takiej klasy

 • melamed

  Oceniono 9 razy -1

  Juz sie szykuja na sasiadow.Lachow,Rusinow,Wegrow i innych.Mimo,ze sami zginają kark przed Eskimosami.

 • byann

  Oceniono 13 razy -1

  Dzisiaj pykałem futbolówkę z ich patriotami na orliku. Nie spieszno im do odbijania Donbasu.

 • michus00

  Oceniono 19 razy -1

  Czy ktoś z banderowcami ma zamiar rozmawiać ? Protest finansowany w dużej mierze przez byłego prezydenta poroszenko, który chce się zemścić na zielenskim...

 • herrpietru

  Oceniono 19 razy -1

  Tymczasem w Barcelonie policja brutalnie tłumi pokojowe prokatalońskie demonstracje. No ale u nich rządzą lewicowi socjaliści więc policja używa demokratycznych pałek tak jak we Francji, Timermans nie ma się do czego przyczepić :-)

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 17 razy -1

  Spoko. Jak opozycja w Polsce ma jaja to w Polsce też zaraz będzie dym. I to dużo ostrzejszy. Wyniki wyborów powinni przeanalizować socjologowie z UW i UJ, bo przy 43,59% głosów i czterech partiach w Sejmie PiS powinien mieć 222 - 227 mandatów. Nie ma mowy o większości samodzielnej.

  Druga sprawa to głosy nieważne oddane na KO w liczbie 200 tys. Warto sprawdzić, czy te głosy unieważnione pokrywają się geograficznie z samorządami kontrolowanymi przez PiS, czy są skorelowane z jakimiś konkretnymi komisjami, czy są jakieś odchylenia statystyczne, itd.

  Myślę że dobrzy socjologowie po głębszej analizie wychwycą całą masę nieprawidłowości. Zybertowicz jest za kretyn żeby tak zorganizować fałszerstwo żeby statystycy się nie poznali (statystycznie to niemożliwe).

  I jak się okaże że komisarze wyborczy Brudzińskiego zretuszowali wyniki wyborów opozycja musi zrobić dym.

 • tomasznowak1986

  Oceniono 8 razy -2

  Nie można ufać ukraincom..My Polacy daliśmy im szansę ..Szansę by móc oderwać się od tej totalnej biedy..ukraincy nas nie Szanują .....(są tu tylko po to by realizować swoje własne interesy ..to dobrze każdy działa w myśl swoich interesów....)..jak będą mieli okazję to nas Sprzedadzą zachodowi który Ich Nie Chce .oni otrzymali naszą Dłoń ale nie zawahają się by 'Odgryzdz " nam całą rękę ........co to za protesty ? !!!!..WY..PI.E.R.D..AL.A.C. NA KRYM !!! I BRONIĆ SWOJEGO PAŃSTWA ...MASZERUJ NA MOSKWE UKRAINSKI TCHÓRZU !!!!!!

 • jozbieszczad

  Oceniono 10 razy -2

  Każda "rewolucja" kroi kawałek Ukrojonej. Niech protestują.

 • zuuuraw

  Oceniono 13 razy -3

  U nas Narodowcy z pochodniami to dla "żydowskiej gazety" faszyści, na Ukrainie umundurowani z pochodniami to już patrioci.

 • zigzaur

  Oceniono 16 razy -4

  Niemcy i Francja dały dudy. Pchają się, gdzie nie potrafią działać.

 • pandzl

  Oceniono 13 razy -5

  Polski jad płynie z komentarzy na Ukrainę. Ale prawda jest taka że to Ruskie robią co chcą a wszystkie gwarancje poparcia są gó... warte. Gdybyśmy byli w podobnej sytuacji to też nikt by nam nie pomógł. Byłem wiele razy na Ukrainie, byłem też w Kijowie na Majdanie. Rozmawiałem z ludźmi tymi co musieli uciekać z Krymu, okolic Donbasu, z tymi co stracili najbliższych w tej wojnie. To są tacy sami ludzie jak my. A polskie marsze patriotyczne niewiele się różnią od tych ukraińskich. Tam ich cały czas trzyma but Ruskich a wojna jeszcze pogłębia biedę. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile mieliśmy szczęścia że Ruskie łapy nas nie utrzymały.

 • carlos_512

  Oceniono 15 razy -5

  tak to jest, jak się wybiera na prezydenta osobę sponsorowaną przez Kreml...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX