Lubelskie. Tragiczny wypadek w Krasnymstawie. 59-latek zginął przygnieciony burakami

Lubelscy policjanci zostali wezwani do tragicznego wypadku, jaki miał miejsce w Krasnymstawie. Podczas rozładunku buraków zginął 59-letni mężczyzna.
Zobacz wideo

Policjanci z Krasnegostawu w czwartek 10 września około godziny 11:00 otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku. Na terenie cukrowni w Siennicy Nadolnej w województwie lubelskim poszkodowany został jeden z mężczyzn.

Tragiczny wypadek w okolicach Krasnegostawu. Nie żyje 59-latek przysypany przez buraki

Gdy przejechali na miejsce okazało się, że nie żyje 59-letni mężczyzna. Zgodnie z ustaleniami funkcjonariuszy, zginął on podczas rozładunku przywiezionych przez siebie buraków. Poszkodowanemu przygniecionemu przez warzywa próbowali wcześniej pomóc pracownicy cukrowni. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejsce przebyli też policyjni technicy, prokurator oraz biegły specjalizujący się w medycynie sądowej. Śledztwo ma wyjaśnić okoliczności i przyczyny zdarzenia. Funkcjonariusze będą badali wersję, według której, mężczyzna miał zostać uderzony przez tylną część naczepy. Następnie przysypany został przez wypadające z niej buraki.

Więcej o: