Sosnowiec: Karambol na trasie S1. Trzy osoby zostały ranne. Liczne utrudnienia w ruchu

Na trasie S1 w Sosnowcu, w pobliżu centrum logistycznego Biedronki, zderzyło się sześć pojazdów. W karambolu ranne zostały co najmniej trzy osoby. Trasa S1 została zablokowana.
Zobacz wideo

W karambolu na trasie S1 w Sosnowcu brało udział sześć samochodów, w tym jedna ciężarówka. Jak informuje "Dziennik Zachodni", funkcjonariusze pogotowia ratunkowego dotarli do trzech poszkodowanych, ale akcja wciąż trwa, dlatego niewykluczone, że liczba rannych w wypadku wzrośnie. 

- Trzy osoby zostały ranne, wszystkie zostały przewiezione do szpitala. Jeden z poszkodowanych wypadł przez przednią szybę pojazdu, dwie osoby były zakleszczone - powiedziała "Wirtualnej Polsce" asp. sztab. Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Karambol na S1 w Sosnowcu. Droga w kierunku Dąbrowy Górniczej jest zablokowana

Po karambolu trasa S1 w kierunku Tychów została całkowicie zablokowana. Korek, który się na niej utworzył, miał aż pięć kilometrów. Ruch w kierunku Tychów został już przywrócony, jednak nadal trwają utrudnienia na jezdni w stronę Dąbrowy Górniczej i Częstochowy. Policja wyznaczyła objazdy.

Więcej o: