Tłumaczył, że jechał na groby. Pijany 29-latek wjechał w budynek, wcześniej staranował ogrodzenie

Pijany 29-latek staranował płot i wjechał w budynek na Opolszczyźnie. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu, a policjantom tłumaczył, że jechał na groby bliskich.

Do wypadku doszło około godz. 21.30 w jednej z miejscowości w gminie Lewin Brzeski (woj. opolskie). Policjanci dostali zgłoszenie, że audi uderzyło w jeden z budynków.

Na miejscu okazało się, że kierowca jechał za szybko i na łuku stracił panowanie nad pojazdem. Po czym staranował ogrodzenie i wjechał w budynek. Kierowca wyszedł z samochodu o własnych siłach, jednak sprawdzono go alkomatem.

29-latek, który kierował audi, miał blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że jechał na groby bliskich. 29-latkowi zabrano prawo jazdy, grozi mu też do 2 lat więzienia, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Więcej o:
Komentarze (7)
Lewin Brzeski. Pijany 29-latek wjechał w budynek, wcześniej staranował ogrodzenie
Zaloguj się
 • topjar

  Oceniono 2 razy 2

  ewidentny brak doświadczenia, jakby trenował regularnie jak ja przy 3ech promilach, do sklepu po dokładkę, to przy dwóch furczał by prosto aż miło, AMATOR.

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Dlatego trzeba zakupywać tak, by flaszka została a nie ćwiartki zabrakło. W tamtych okolicach jest sporo zakrętasów i to nie pierwszy taki wypadek.

 • oszrany

  Oceniono 1 raz 1

  Utrata prawa jazdy to śmiech a nie kara, devil będzie jeździł bez, powinni auto zabierać i kasować natychmiastowo. Może coś by wtedy dotarło do tej dziczy kudlatej.

 • wawka3791

  0

  Na opolszczyźnie, czyli mateczniku roma Jakiego, aż dziw bierze że 29-latek miał jeszcze prawo jazdy.

 • yosemitesam

  0

  "Tłumaczył, że jechał na groby."

  I dobrze tłumaczył. No bo niby dokąd - po flaszkę ?!

 • cezar85

  0

  wysyłam ci dobre wibracje, andrzejku

  koniecznie daj znać, czy pomogło, bo nie chcę ich marnować, tylu jest potrzebujących...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX