Pogoda na poniedziałek. Kolejny podmuch cieplejszego powietrza [PROGNOZA POGODY]

Pogoda na poniedziałek 5 listopada - to już kolejny podmuch cieplejszego powietrza tej jesieni. W niektórych miastach termometry ponownie wskażą nawet 19 stopni Celsjusza.

Czy poniedziałek 5 listopada będzie słoneczny? Nie zabraknie chmur, jednak będzie bardzo ciepło, jak na listopad.

Pogoda na poniedziałek 5 listopada. Na południu kraju nawet 19 stopni!

Poniedziałek 5 listopada będzie wyjątkowo ciepłym dniem. Co pokazuje prognoza pogody? IMGW zapowiada, że w południowej Polsce termometry pokażą nawet 19 stopni. Najcieplej będzie we Wrocławiu, w Katowicach i Krakowie. Nieco chłodniej, ale wciąż bardzo ciepło będzie w Poznaniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Rzeszowie i Przemyślu, gdzie temperatura osiągnie wartość 17 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie w północno-wschodniej części kraju - w Olsztynie, Suwałkach i w Białymstoku, gdzie będzie od 10 do 12 stopni Celsjusza - zapowiada serwis Pogoda.Gazeta.pl.

Pogoda na 5 listopada. W poniedziałek dużo chmur, ale też dużo słońca

5 listopada będzie dniem bardzo słonecznym - w całym kraju prognozuje się liczne przejaśnienia. Najwięcej chmur przesłoni niebo w Polsce Centralnej, w okolicach Warszawy i Poznania. Sporo chmur będzie także w Lublinie, Bydgoszczy i Gdańsku. Nigdzie jednak nie zapowiada się opadów deszczu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, kierujący się z południowego-wschodu na północny-zachód.

Więcej o: