Pogoda na sobotę 3 listopada. Czy będzie słonecznie? Czeka nas duże rozczarowanie

Jaka pogoda czeka na nas w sobotę 3 listopada? Jeśli po ciepłych dniach liczyliście na słońce, możecie się rozczarować.

Sobota 3 listopada nie będzie najładniejszym dniem w tym miesiącu - tak pokazuje prognoza pogody na ten dzień. Osoby, które planowały weekendowy wyjazd za miasto mogą być zawiedzione.

Pogoda na sobotę. Nie zabraknie chmur i deszczu

Jak zapowiada Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, 3 listopada będzie dniem deszczowym. Prognozę tę potwierdza również serwis Pogoda.Gazeta.pl. Opady przejdą niemal przez cały kraj, oszczędzając jedynie północny zachód oraz południowy wschód Polski. Chmury przysłonią niebo we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Kielcach, Łodzi, a także w Olsztynie, Białymstoku i Lublinie. Odrobiną słońca będą mogli się cieszyć mieszkańcy Szczecina, Koszalina, Bydgoszczy i Gorzowa Wielkopolskiego oraz Przemyśla i Rzeszowa.

Pogoda na 3 listopada. Będzie deszczowo, ale wciąż ciepło

Pomimo opadów deszczu, nadchodząca sobota będzie raczej ciepła. Najwyższe temperatury odnotujemy w Przemyślu (18 stopni Celsjusza) oraz w Rzeszowie (17 stopni). Najchłodniej będzie w Warszawie, Koszalinie, Olsztynie i Białymstoku (10 stopni) oraz w Suwałkach (9 stopni). Wiatr będzie słaby, wiejący z północy i zachodu. Na szczęście niedziela - i właściwie prawie cały listopad - będą dla nas wyjątkowo łaskawe. Niezbyt piękna sobota to wyjątek od reguły.

Więcej o: