DK64 zablokowana. Zderzenie samochodu osobowego z cysterną. Nie żyje jedna osoba

DK64 w obie strony jest zablokowana. Na wysokości miejscowości Włochówka doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z cysterną. Jedna osoba nie żyje.

Do tragicznego wypadku na DK64 doszło około godziny 9:00 w miejscowości Włochówka w gminie Wizna (woj. podlaskie). Na drodze krajowej nr 64 samochód osobowy marki Renault Laguna zderzył się z cysterną Scania.

Tragiczny wypadek na DK64. Zmarła jedna osoba

Jak informuje portal poranny.pl, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Renault stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas, zderzając się z jadącą z naprzeciwka cysterną.

Niestety, zderzenie pojazdów zakończyło się śmiercią pasażerki samochodu osobowego marki Renault. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala. 

Wypadek na DK64 w miejscowości Włochówka. Policja kieruje na objazdy

Droga krajowa nr 64 została zablokowana. Policja kieruje samochody na objazd od Jeżewa w kierunku na Mężenin drogą krajową nr 8, następnie drogą wojewódzką nr 679 na Podgórze i drogą krajową 63 na Łomżę i analogicznie w przeciwnym kierunku. Samochody osobowe mogą kierować się na objazdy mniejszymi drogami lokalnymi. Utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 13.

Więcej o: