Wybory samorządowe 2018. Jaka będzie pogoda w dniu głosowania?

Wybory samorządowe 2018. Czy 21 października będzie ładna pogoda? Prognoza pogody pokazuje, że jesienna aura nie powinna zniechęcać do pójścia na wybory.

Mapa meteorologiczna IMGW pokazuje, że w niedzielę wyborczą wciąż będziemy mogli cieszyć się ładną pogodą.

Wybory samorządowe 2018 prognoza pogody. Termometry pokażą 15 stopni


Temperatura osiągnie wartość od 9 do 15 stopni. Najcieplej będzie w zachodniej części kraju – we Wrocławiu i Szczecinie termometry pokażą 15 stopni, z kolei w Zielonej Górze, Poznaniu, Koszalinie, Bydgoszczy i Gorzowie Wielkopolskim – 14. Najniższe temperatury odnotujemy na południu i na wschodzie kraju. W niedzielę 21 października w Zakopanem będzie 9 stopni, w Przemyślu i w Suwałkach – 11 stopni, a w Białymstoku, Kielcach, Rzeszowie, Krakowie i Katowicach – 12 stopni.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Pogoda na 21 października - I tura wyborów samorządowych 2018. Słońce wyjdzie zza chmur

Mimo że w niedzielę wyborczą nie będzie tak ciepło, jak tydzień wcześniej, 21 października będzie ładnym dniem. W większości polskich miejscowości słońce będzie wyglądać zza chmur; powieje także wiatr osiągający prędkość od 3 do 4 m/s. Niestety, na północy kraju mogą zdarzyć się przelotne opady deszczu. IMGW prognozuje, że może popadać w Koszalinie i w Gdańsku, a w Suwałkach i Białymstoku może być mgliście.

Jak oddać ważny głos w wyborach?

Więcej o: