Zapytaliśmy pasażerów, czy są zadowoleni z PKP. "Oceniam na 2+, ale z małym serduszkiem"

Każdego roku z usług PKP korzysta ponad 40 milionów osób. Czy są zadowoleni z usług państwowego przewoźnika?
Zobacz wideo

"Jest coraz lepiej, ale gdzie jest Wi-Fi"?

Pytani przez nas Polacy podróżujący koleją zauważają i doceniają polepszający się standard dworców i pociągów. Nie oznacza to jednak, że są całkowicie zadowoleni z usług PKP. Wielu z nich narzeka na regularne opóźnienia i brak Wi-Fi w pociągach.

Więcej o:
Komentarze (37)
Zapytaliśmy pasażerów, czy są zadowoleni z PKP. "Oceniam na 2+, ale z małym serduszkiem"
Zaloguj się
 • nieznajacy_sie

  Oceniono 16 razy 12

  Na h... mi wi-fi w pociągu. Ważniejsze jest by było czysto, punktualnie z odpowiednią temperaturą i bym nie bał się wejść do toalety.

 • jurek4491

  Oceniono 16 razy 12

  Pasażerowie kłamią , przecież nie jest to zgodne z linią partii rządzącej , jak tak mogą krytykować PiS .

 • offal

  Oceniono 16 razy 10

  Wifi??? Może najpierw niech zadbają o czysty WC z papierem toaletowym oraz o sprzedanie takiej ilości biletów żebym nie musiał przepychać się korytarzem zawalonym walizkami i "biedakami" bez miejscówki!

 • siwywaldi

  Oceniono 13 razy 7

  Kolej poza liniami podmiejskimi PRZESTAŁA już być konkurencyjna. Dziś trasę Warszawa-Gdański pokonuje się w porównywalnym czasie, a doliczając konieczność dojazdu na dworzec i z dworca trwa to o około godzinę KRÓCEJ. Podobnie finansowo. Przy dwóch i więcej osobach, samochód jest najtańszy. A nawet i przy jednej osobie, jeżeli na dworzec i z dworca chcemy dojechać taksówką

 • dudi-w

  Oceniono 8 razy 6

  Bród, smród niemytych toalet, brak wody, brak papieru toaletowego, zima zimno, latem goraco, ogromna niepunktualność, opryskliwy personel, kiepska informacja, kolejki do kas, ceny jak za królewskie apartamenty.... Tak ogólnie - pała!!!!

 • lovepeacemusic

  Oceniono 6 razy 4

  Kolej powinna rozwijać się dwutorowo ;)
  1. szybkie połączenia między odległymi miastami (pendolino), żeby można było na wakacje czy konferencje pojechać nie samochodem
  2. podmiejska kolej, żeby dojazdy do pracy odbywały się głównie koleją, wtedy zlikwidujemy codzienny wjazd setek tysięcy gruchotów do wielkich miast (smog)

 • trzybar

  Oceniono 8 razy 4

  Jeżdżę bardzo rzadko (kilka razy w roku) i wyłącznie Intercity pomiędzy dużymi miastami. Nie mam praktycznie żadnych zarzutów; dałbym mocne 4+ (jak by było wi-fi dałbym 5).

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 3

  Chciałbym aby nasza kolej woziła mnie w normalnej prędkości czyli 120-160 km/h i bez WiFi, nie da się? Dlaczego?

 • abro345

  Oceniono 5 razy 3

  od wielu lat korzystam co najmniej raz na tydzień. Zdarzają się wpadki, ale ogólna ocena jest bardzo dobra. gdyby było tak żle jak piszą niektórzy ludzie by po prostu nie jeździli a pociągi są pełne i widać poprawę w obsłudze i jakości taboru. niestety niektórzy pasażerowie nie powinni być do pociągów wpuszczani a nawet z nich wyrzucani.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX