Komentarze (295)
Prowokacja urzędniczek skarbówki u mechanika. "Facet z wanny wyszedł, żeby nam auto naprawić. Teraz nikt nie pomoże"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dank-a11

  Oceniono 12 razy 10

  To nie jest tak ze pindy sobie umyslily prowokacja usidlic czlowieka. To sa wszystko "rozkazy"z gory. Maja tyle i tyle zlapac niby przekretow. One sa pod niesamowita presja.A ze suki to inna rzecz.

 • Black Swan

  Oceniono 16 razy 10

  "Teraz każdy będzie się bał ruszyć palcem"

  takie działania jak tych "urzędniczek" zabijają ludzką solidarność … I z powodu chęci jej obrony tak działający urzędnicy (i ich szefowie) powinni być natychmiast wyyebani z roboty...
  To jest oczekiwanie skierowane do następnego szefa rządu bo wiadomo przecież, że ten kaczy bankster nic z tym nie zrobi...

 • iq120

  Oceniono 9 razy 9

  Spokojnie, karma wraca. One mają przerąbane nawet jeżeli o tym jeszcze nie wiedzą.

 • lumpior

  Oceniono 13 razy 9

  "Dobra zmiana"?? Chamstwo,znieczulica,prostactwo.głupota.

 • zerozer52

  Oceniono 8 razy 8

  Ku... nie urzędniczki.

 • Piotr Prywałow

  Oceniono 8 razy 8

  Wielkie świństwo, kure.... stwo , brak słów, na działanie skarbówki....

 • seeba-5

  Oceniono 8 razy 8

  Jak dla mnie to coorvy powinny z roboty wylecieć na zbity pysk ze schodów. Powinno sie to skończyć dla nich sprawą w sądzie a'la Kamiński i s-ka.

 • Mariusz Tymczyszyn

  Oceniono 8 razy 8

  1 listopada wyjazd z rodziną na Sytuacja podjeżdżam na stację benzynową i akurat pech chciał kompresor nie działa obok warsztat z numerem tel. Dzwonię uprzejmy pan mówi że niestety nie da rady pomóc bo jest na wyjeździe, ale zadzwoni po szwagra że jak da rady to pojedzie na warsztat po ok pół h podchodzi starsza pani i udostępniania kompresor. Udało się koło naprawione. Pytam ile za przysługę? Ależ panie co pan zwariował za co. nalegam bezskutecznie w końcu kładę na stoliku drobny pieniążek żeby chociaż na taxi się wróciło. I mamy przez takich urzędasów stracić w takich sytuacjach stracić możność pomocy? Przy okazji serdeczne podziękowania dla Pani za pomoc w Krynicy Zdroju. Celowo nie pisze nazwy warsztatu aby unikneli niechcący kłopotów

 • wasz007

  Oceniono 7 razy 7

  Ja życzę tym paniom żeby naprawdę potrzebując pomocy, tej pomocy nie dostały.

 • dark.writer

  Oceniono 7 razy 7

  Prawdziwe bohaterki, które stoją na straży porządku i dobrobytu w Polsce.
  Gazeta również powinna docenić ich ogromne poświecenie i przyznać im natychmiast jakąś honorową nagrodę.
  Czekam na informację o nominacji do odznaczenia wraz ze zdjęciami i informacjami o personaliach bohaterek.

 • cracken001

  Oceniono 7 razy 7

  Well...podczas procesu,nazwiska tych ZDZIR musza wyplynac. P{roponuje ferajnie z Bartoszyc,TAK urzadzic im ich prywatne jezdzidelka,aby nawet odpalic ich nie mogly.Ciekaw jestem KTO im wowczas pomoze

 • saves

  Oceniono 7 razy 7

  Mnie kiedyś w trasie, w zimie, po 16 padła uszczelka pod głowicą. Rozpędem stoczyłem się do warsztatu na jakiejś wiosce. Mechanik został do 21 i połatał wszystko jak mógł (bez planowania bo tego już się nie dało zrobić - za późno). Dojechałem do domu i do dziś jestem mu wdzięczny. Mógł ode mnie żądać każdych pieniędzy albo wywalić z warsztatu. Ale pomógł i nie zdarł skóry. Dzięki tym kretynkom innemu pewnie już nie pomoże.

 • zmichalg1

  Oceniono 7 razy 7

  Miałem taką sytuację, że 1-go maja złapałem gumę, a okazało się, że w zapasie nie mam powietrza. Uratował mnie właśnie jakiś wulkanizator z Legionowa, który (na telefoniczną prośbę przypadkowego przechodnia) otworzył warsztat.
  Jego szczęście, że nic za napompowanie zapasu nie chciał, bo kasę fiskalną jak nic miał wyłączoną, bo kto pracuje 1-go maja?!?!?

 • urian

  Oceniono 6 razy 6

  Jak zmarł mój ojciec matka sprzedała samochód bo nie miała prawa jazdy, a parę tygodni później garaż. Za te pieniądze postanowiła wyremontować mieszkanie. Znajomy fachowiec wyremontował i wystawił rachunek. Pieniędzy za samochód nie wystarczyło i umówili się , że resztę zapłaci mu jak sprzeda garaż. Tak się stało. Po prawie 5 latach skarbówka przysłała pismo , że ma do zapłacenia grzywnę bo nie odprowadziła podatku za sprzedaż garażu. I oczywiście odsetki karne za 5 lat. Mama tłumaczyła, że przecież pracownik US powiedział jej , że jeśli pieniądze z garażu przeznaczy na nieruchomość , także remont to nie ma obowiązku podatkowego. Ale faktura za remont była 2 tygodnie wcześniejsza niż data sprzedaży garażu. I nie pomogły prośby staruszki, zapłaciła z odsetkami więcej niż dostała za garaż. Pytałem późni3j syna znajomego, który pracuje w skarbówce dlaczego nie ścigają miejscowego alfonsa, który obstawia tirówkami wylot z miasta, nigdzie nie pracuje i obnosi się bogactwem ( mieszka w neo- pałacu i jeździ najnowszym Jaguarem). Odpowiedź była prosta - bo się go boimy, że coś zrobi nam , albo naszym rodzinom. Zapytałem dlaczego czekali przez 5 lat z zawiadomieniem o zaległości podatkowej. I szczera odpowiedź : specjalnie czekamy do ostatniego miesiąca przed przedawnienie, by odsetki karne były największe, bo od nich dostajemy premie.

 • moja_jest_racja

  Oceniono 6 razy 6

  Takie kontrole to ku...two czystej wody. Co innego podejŚĆ, zapytaĆ czy można jeszcze coś kupic czy naprawić, a po odmowie poprostu odejść. Tutak sukwy z płaczem błagały o pomoc. Podobnie z piekarzem babinka głodna nie miała co zjeść na kolację. Takie prowokacje żerowanie na empatii i zwykłym człowieczeństwie. Jak dalej tak pójdzie to ze strachu zostaniemy narodem samolubnuch sku...synów. Tfu!

 • pt.nut

  Oceniono 6 razy 6

  Prosze Panstwa! Czy ktos uprzejmy moglby wyyebac do kosza, te pissdzielska mende, slowiczka poznanskiego, bo od jego chamstwa rzygac sie chce. Ja nie moge, bo pisze na telefonie. Z gory dziekuje.

 • zen0biusz

  Oceniono 6 razy 6

  Za takie akcje to jedynie na publiczną chłostę zasługują.

 • bronek77

  Oceniono 6 razy 6

  W sądzie powołać się może mechanik na działanie w obronie koniecznej. W obronie koniecznej dóbr tych pań.

 • medycynaradziecka

  Oceniono 6 razy 6

  Za załatwianie swoich prywatnych porochunków te panie powinny zostać zwolnione z pracy.

 • medycynaradziecka

  Oceniono 10 razy 6

  Powtórzę: to mi wygląda na prywatną zemstę. Szef warsztatu powinien się domyślać o co chodzi.

 • marykownow

  Oceniono 8 razy 6

  Pracownik po godzinach odsprzedał wrednym babskom własną lampę za 10 zł, używaną. To nie jest opodatkowane. I jeszcze założył. Panie powinny do końca życia na bezrobociu siedzieć.

 • polsz

  Oceniono 6 razy 6

  kiedyś w sklepie taka jedna przepchnęła się do kasy, że niby ona tylko papierowy za 15 zł, rzuciła kasę i do drzwi. A przy drzwiach w tył zwrot i do sprzedawcy, że kontrola skarbowa a on nnie wydał paragonu. Przy kasie sało małżeństwo i kilku chłopaków. Facet spojrzał na kontrolerkę i mówi głośno do żony: "Kochanie, dzwoń po policję bo ta pani chciała wyjść bez płacenia za towar".
  Młodziaki to zaraz podchwyciły i powiedziały, że oni też tak widzieli. Sucz ze skarbówy sp...ła aż się kurzyło

 • elbertson

  Oceniono 6 razy 6

  Sipko czytane od tyłu OK PIS, !!!!!!
  Nie moje jakiś inny internauta się dopatrzył

 • sysiler

  Oceniono 5 razy 5

  Pindy, chciały sobie podnieść statystykę kosztem normalnego człowieka.

 • qlll

  Oceniono 5 razy 5

  To jest największa patologia naszego państwa. Dręczenie, męczenie i dziwne prowokacje w zarejestrowanych legalnie działających firmach. Przecież tak najłatwiej kogoś uwalić i dać mandat 500 zł. Natomiast w US nikt nie wpadnie, żeby walczyć z szarą strefą poprzez szukanie nielegalnie działających. Zamiast dręczyć mechanika, panie z US powinny otworzyć sobie takiego facebooka czy olx i wszystkie firmy typu serwis komputerowy w domu, fryzjerki, kosmetyczki manicure, makijaż i tak dalej po kolei sprawdzać. No ale dla takich fachowców z US odszukanie niezarejestrowanej firmy jest "niemożliwe", bo przecież nie ma jej w rejestrach.

 • mesik50

  Oceniono 5 razy 5

  I tak pis potraktuje wszystkich obywateli - i tych "suwerenów" i tych "drugiej kategorii". Skąd tylu ...., którzy jeszcze wierzą w lepsze jutro przy pis.....dzie....ach.

 • justsaying

  Oceniono 5 razy 5

  To jest nielegalne działanie a jak jest legalne powinno być natychmiast zdelegalizowane. Poza tym nawet jeśli jest legalne to jest nieetyczne i po prostu urzędnicy powinni stracić prace.

 • acototak

  Oceniono 5 razy 5

  Nie pomagaj nikomu z Urzędu Skarbowego.

 • warszawiak67

  Oceniono 5 razy 5

  Jedno ciśnie się na usta:
  SKU...SYŃSTWO!!!

 • norek.pl

  Oceniono 5 razy 5

  utykali, upychali
  bardzo ładnie i dokładnie
  tak chałupę uszczelnili
  że się wszyscy podusili ...

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 5 razy 5

  Akt bandytyzmu urzędniczego.
  Wyjątkowo podły i prymitywny.
  Nie znajduję w języku ludzi kulturalnych słów, którymi można by dostatecznie obelżywie określić że osobniczki.

 • june-of-44

  Oceniono 5 razy 5

  "Nasza Beatka" mówiła, że od teraz to jest prospołeczne tanie Państwo ("wystarczy przecież nie kraść") nastawione na pomoc obywatelowi.

 • bamapo

  Oceniono 5 razy 5

  Życzliwi powinni przebić wiedźmie opony a wszystkie zakłady wulkanizacyjne w okolicy odmówić naprawy.

 • arnold20spolski

  Oceniono 7 razy 5

  Sipce Małgorzacie 10 pręgierzy, tym dwóm pindom po 20 pręgierzy na rynku w Bartoszycach i zakaz wykonywania zawodów, gdzie są kontakty z ludźmi. Ewentulnie tylko w przedsiębiorstwie oczyszczania miasta na na najniższych stanowiskach, by nie zdechły z głodu.

 • ka2

  Oceniono 7 razy 5

  Ale to jest standard. Podobnie robią w małych sklepach. Zapłaci taka za zakupy i jak już następny klient kupuje, rzuca na ladę 2 zł i mówi, że bierze jeszcze gumę, bo zapomniała. Zanim sprzedawca nabije tę gumę, rzuca legitymacją.

 • monoekann

  Oceniono 7 razy 5

  ludzie słusznie są oburzeni. Dwie paniusie musiały udowodnić swoją użyteczność, no jeszcze ok, taki charakter i zawód - że dyplomatycznie się wyrażę, ale pani naczelnik powinna mieć więcej oleju w głowie, zamiast składać apelacje za apelacją...
  Trójca tępa...

 • gandalph

  Oceniono 7 razy 5

  Sqrwiałe społeczeństwo. Tyle w temacie.

 • acototak

  Oceniono 4 razy 4

  No tak, teraz agentki z US Bartoszyce będą naprawiać samochody na Litwie albo w obwodzie kaliningradzkim

 • cyniczny.komentator

  Oceniono 4 razy 4

  Obie urzędniczki powinny być dyscyplinarnie wywalone z roboty. Czemu? Bo kontrola była przeprowadzona w sposób skrajnie nieetyczny.
  Rozumiem sytuację taką - dzień powszedni, godzina 12, mechanik wymienia żarówkę, nie wystawia paragonu - mandat się należy, bo to jest oszukiwanie na podatkach.
  Ale tu mamy sytuację zgoła inną - po godzinach, kasa zamknięta, raport kasowy wydrukowany, facet z dobrego serca chce pomóc i bierze pieniądze tak naprawdę tylko za żarówkę.
  I co? I po mordzie dostaje.
  Tak się nie robi. Mało - takie postępowanie jest moim zdaniem sprzeczne z prawem, a mianowicie z art. 121 $ 1 ordynacji podatkowej mówiącej, że organy podatkowe działają w sposób budzący do nich zaufanie.
  Podsumowując - postępowanie do umorzenia, urzędniczki do zwolnienia, do mechanika powinien pojechać przełożony tych bab, dać mu porządną flachę i przeprosić.

 • mesik50

  Oceniono 4 razy 4

  Jednego nie rozumiem o o wszystkich kontrolach, nawet sanepidu w sklepie trzeba odpowiednio poinformować. To jak można robić takie prowokacje, wszak to swoistego rodzaju kontrola. No chyba, że panie skarbówki działały w imieniu konkurencji tego zakładu. Załatwiłyby wtedy dwie pieczenie na jednym ogniu.

 • ja_nieznany

  Oceniono 4 razy 4

  To jest jedna z taktyk Kaczora Uzurpatora aby sklocic ludzi i naszczuc jednych na drugich. Stalinowska pisobolszewia w najlepszym wydaniu.

 • zielony_jamnik

  Oceniono 4 razy 4

  Pamiętam uzasadnienie sądu w sprawie Sawickiej.
  "Policja jest od tego aby ścigać przestępstwa a nie je prowokować".
  Skarbówki ta zasada widać nie obowiązuje...

 • acototak

  Oceniono 4 razy 4

  Następnym razem po żarówkę niech do Adriana zapierniczają.

 • czarnydoktor

  Oceniono 4 razy 4

  Jak komentujacy te sprawe wczesniej zauwazyli sa dwie sprawy, ktore powinny byc wziete pod uwage i sa to:
  1. Urzedniczki namawialy mechanika do popelnienia przestepstwa co jest przestepstwem.
  2. Urzedniczki swiadomie poruszaly sie niesprawnym autem (brak swiatla) co tez jest przestepstwem.

 • lumpior

  Oceniono 4 razy 4

  TKMPiSlam,czyli zamordyzm totalny.

 • totus.tytus

  Oceniono 4 razy 4

  Mógł powiedzieć "co łaska" i hieny nic by mu nie mogły zrobić.
  Ja rozumiem walkę z "szarą strefą" i tym polskim "bez paragonu czy fakturki, taniej o VAT", ale bez przesady - prawdziwe wałki robi się zupełnie gdzieś indziej.
  Kiedy prowokacja w zakrystii albo na plebanii, gdzie "kasy nigdy się nie zamyka" ani raportu dziennego żadnego? Ano tak, nigdy.
  Niech będzie powalony.
  Na wieki wieków amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX