Komentarze (167)
Leszczyński: Fatalny program Śpiewaka. Pełen dziur, dziwnych obietnic i resentymentu wobec klasy średniej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Michał Zieliński

  Oceniono 10 razy 2

  ten facet ma obłęd w oczach - jak by był pomylony jakiś, a jak czytam o tym jego programie wyborczym, upewniam się, ze to zwykła szuja i kombinator. Wie, że nie wygra, wiec gada co mu ślina na jezyk przyniesie

 • superpolpol

  Oceniono 6 razy 2

  Mateusza weźcie!

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 4 razy 2

  Jednego nie rozumiem. Czemu ci dobrze wykształceni panowie nie opowiadają o swoich projektach w innych miastach. Wybudujemy ci metro. W Łomży. Przecież PiS wygrał bym tam zaraz po starcie...

 • qawsedrftg

  Oceniono 38 razy 2

  Sporo tu prawdy, mi się nie podoba tęcza. Ale tramwaje naprawdę są lepsze. Na razie w Warszawie więcej linii metra nie trzeba (po skończeniu drugiej linii). Metro jest bardzo drogie, i musi być odpowiedni potok pasażerski by miało sens. Tramwaje są bardziej elastyczne, na przykład mogłyby połączyć Gocław z centrum w jedną stronę, Gocławkiem w drugą i przez Most Siekierkowski ze Stegnami. Za ułamek ceny metra.

 • Michał Zieliński

  Oceniono 1 raz 1

  Dopiero teraz ktoś dostrzegł, że Śpiewak ma fatalny program... a czego po tym kolesiu oczekiwaliście? Racjonalizmu? Inteligencji? Nie ma takich szans! To gamoń i robi interesy, które są wątpliwie etycznie, moralnie i prawnie. Będzie o tym głośno, z prokuratorem

 • philosophe

  Oceniono 1 raz 1

  Chloptas - na poziomie barmana. Ale polski doktorant.

 • feriojp

  Oceniono 3 razy 1

  resentymentu?! Po polsku sie nie da?

 • philosophe

  Oceniono 3 razy 1

  Chloptas nadaje sie byc moze do pracy w barze. Wiekszym wyzwaniom intelektualnie nie potrafi sprostac.

 • mojaulubionagazetagw

  Oceniono 11 razy 1

  Uuuuui GW "swojego" atakuje co to będzie ?!

 • swietyszczur

  Oceniono 13 razy 1

  Tak marudzicie to bedziecie mieli Cygana dresa spod Opola . Zaslugujecie na niego .

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 13 razy 1

  Te, Leszczyński, co ty tak jesteś za wycinaniem drzew w Wawie i za polowaniem w lasach w środku Warszawy? Do onr-u się zapisałeś czy podrywałeś Śpiewaka ale ci nie wyszło i się mścisz? A że obiecuje? Obiecują wszyscy-gruszki na wierzbie. Jeśli nagle z Wawy wyjechałoby połowę mieszkańców to czynsze spadną na pewno. A wystarczy, że pisslamstwo przejmie wszystko, to ludzie wyjadą w większej ilości niż dotychczas. Nie każdy będzie chciał pracować na dwie patologie: rządzącą i zasiłkową-rozmnożoną ponad granice możliwości. Już taki Śpiewak lepszy niż Nijaki, który powinien z każdym, nawet Kononowiczem przegrywać od razu. Pojęcia nie mam dlaczego jacyś idioci chcą na Jakiego głosować, ale podłość ludzka nie zna granic, w PL w szczególności niestety.

 • lewy_andy

  0

  Pan Śpiewak daaawno temu przestał być wiarygodnym. A poza tym to przestępca.
  cbdu

 • winterm

  0

  Fatalny tekst Leszczyńskiego. Pełen niedopowiedzianych nieprzyjemnych intencji i publicystycznych tez bez pokrycia.

 • kac

  Oceniono 8 razy 0

  Nieźle, dopiero teraz zaczyna do Was na Czerskiej docierać, że Śpiewak i Razem mają ciągoty w kierunku bolszewizmu i mentalnie to najbliżej im chyba do PiS... Trzy lata Wam to zajęło???

 • fajny_zajety

  Oceniono 10 razy 0

  I tak nikt nie przebije rządów HGW w Warszawie, była jak rabin hood zabierała kamienice biednym i dawali bogatym.

 • student_zebrak

  Oceniono 6 razy 0

  nastepny postepak wprowadza komune tynymi drzwiami
  a jak juz wprowadzi, to sie urzadzi na lata (wraz z rodzina i znajomymi)

 • marywil2012

  Oceniono 12 razy 0

  przykro o tym mówić ale niestety spiewak jest niezdolny do stworzenia większego zespołu. to samotny wilk. który warczy nie zawsze tam gdzie jest to konieczne i niestety łasi sie do niewłaściwych osobników ale nigdy nie stworzy z nimi zespołu. powinien moim zdaniem jeszcze poczekać na sprzyjający moment polityczny i powoli budować środowisko. tylko jakie/ czy on wie czego chce tak do końca?

 • Oceniono 14 razy 0

  1400 za 50 m2 jest to cena dosyć realna, ona przecie nie obejmuje oplat za pra, gaz wodę, itd. De facto Śpiewak propnuje warszawiakom 2 tys. zł oplat za mieszkanie 50 m2 miesiecznie. To realne. Serwis otodom dmucha ceny w całej Polsce. A mechanizm jest prosty: banki kiedy udzielały kredytow frankowych wyceniały mieszkania obłozone hipoteka bardzo wysoko (5500 zł/m2). Obecnie tysiące mieszkań na kredyt w aglomeracjach jest trudno splacalnych. banki sa właścicielami tysiecy mieszkań. Muszą je drogo sprzedawać, bo osiągną mega straty. Dlatego dmuchają ceny. Moja bliska znajoma mi8ała problem ze ssprzewdażą mieszkania w centrum Szczecina (120 m2), w kamienicy, w dobrym stanie, za 300 tys. złotych; dopiero kiedy cene obnizyła do 280 tys. kupiec znalazł się. Nachapali się mieszkań co niektorzy, a teraz monopolizujać rynek, próbują podbijac ceny. Niestety za 1500 dzisiaj bez trudu mozna wynajać w Warszawie kawalarkę (dzisiaj). Więć powybudowaniu kilkunastu tysiecy mieszkań, ceny 50 m2 mogą rzeczywiscie osiągnać pułap 1400-1500 zł.

 • year68

  Oceniono 6 razy 0

  Nikt wam nie da tyle, co obieca PiS...

 • Maciej Szcześniak

  Oceniono 14 razy 0

  A co do segregacji w szkołach, to mamy przecież dzieci z bogatych rodzin, które stać na prywatne przedszkole blisko domu i dzieci, których rodzice odwożą dzieci do przedszkola na drugi koniec miasta, o ile w ogóle zostaną gdzieś przyjęte. Pan redaktor chyba nie spodziewa się, że samorząd może rozwiązać wszystkie problemy edukacji, których jest dużo więcej? To nawet jest zaznaczone programie.

 • Maciej Szcześniak

  Oceniono 20 razy 0

  Pan Leszczyński dyskutuje z wymyślonymi przez siebie tezami i ślicznie je obala. Gdzie w tym programie jest coś o urzędowym ustalaniu stawek najmu na rynku prywatnym? Chyba nie jest tak trudno zrozumieć, że zwiększenie podaży mieszkań komunalnych umożliwi wielu ludziom przeniesienie się do nich i płacenie znacznie mniej niż na wolnym rynku.

 • tzetze1

  Oceniono 26 razy 0

  Śpiewa - populista w stylu Kaczyńskiego, tylko mniej groźny bo głupszy i chyba mniej bezwględny

 • aron2004

  Oceniono 11 razy -1

  Sprawa prosta - połowa problemów Warszawy zniknie po przeniesieniu stolicy do Łodzi. Nie będzie korków, nie będzie developerów, nie będzie słoików, nie będzie busów parczewskich w centrum, nie będzie demonstracji górników, pielęgniarek. Będą tylko 4-piętrowe bloki i jeden jedyny wysoki Pałac Kultury.

 • kraffton

  Oceniono 7 razy -1

  Wiadomo. PO to nie da się oraz tych pieniędzy nie ma i nie będzie. Jakoś się dało i pieniądze są. W Polsce. Oby także w Warszawie..

 • grzegorzul

  Oceniono 27 razy -1

  człowieku póki pora odejdź z honorem, masz te 1-2 % i wiadomo że nie wygrasz. a podali dziś w Wiadomościach że POmazańcy zapewnili czaskoskiemu miejsce w wyborach do europarlamentu. myślą też aby nie startował teraz, a popracie przekazał wojciechowskiemu. kabaret dosłownie... powinny byc wybory w warszawie, czy chcemy aby czaskowski odszedł do brukseli zamiast startować na prezydenta warszawy - 100 % poparcia by miał

 • m.godwin

  Oceniono 7 razy -1

  Śpiewać każdy może...

 • Oceniono 13 razy -1

  nigdy nie zapomnę mu, ze doprowadził do zniszczenia zabytkowego placu i zburzenia teatru, ale to Żyd, dla którego ważne są tylko żydowskie interesy. Straszny człowiek

 • bretan-dwa

  Oceniono 7 razy -1

  Przesadna krytyka. Program rzeczywiście powierzchowny, ale może to jest celowe.

 • batura3

  Oceniono 23 razy -1

  Dwa razy słuchałem wywiadu z tym Panem - słowotok, zero konkretów, złote "myśli" dotyczące wszystkiego i niczego. Gdybym nie widział z kim jest wywiad to byłbym przekonany, że z jakimś pissowskim matołkiem:))

 • trog73

  Oceniono 13 razy -1

  Czy ludzie sa tak naiwni i glupi? wybuduje to wybuduje tamto czynsze obnize itp.... Zatem skad kase madrale wezmiecie!!!! podzielcie sie tym!!!

 • Matt X

  Oceniono 8 razy -2

  Ja nie wiem co za ludzie chcą mieszkać w tym betonowym warsiawskim lesie. Hałas, tłok, smród i ciągle jakieś spędy wariatów i roszczeniowców. Do tego koszty życia ogromne. Wolę mieszkać w 60-tysięcznym mieście w normalnych warunkach niż w przeludnionym śmietnisku.

 • Maja Bocianowska

  Oceniono 10 razy -2

  Trafiony, zatopiony. Od dawna powtarzam, że Śpiewak to najbardziej mary z kandydatów na prezydenta Warszawy w całej historii tego miasta. I nie tylko dlatego, że nie potrafi stworzyć logicznego programu, ale dlatego, że mój kot ma wyższe IQ niż on i ma więcej logiki niż on. To zwykły oszołom

 • klm747

  Oceniono 18 razy -2

  nazwisko Śpiewak kojarzy mi się przede wszystkim z ukradzioną kasą z fundacji Kidprotect

 • 33qq

  Oceniono 13 razy -3

  To, że żurnalista nie rozumie programu, nie znaczy, że inni go nie zrozumieją. Nie każdy jest tak błyskotliwy jak pan żurnalista, więc nie każdy wpadnie na pomysł 1,4k za mieszkanie na wolnym rynku.
  No chyba, że to cyniczne zakłanmywanie po to żeby tylko prezypieprzyć, nawet nie w stylu Beatki a raczej w stylu Brudzińskiego czy innego Niesiołowskiego

 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 11 razy -3

  To ten Singer dzieciom kaszke wyjadal z talerza?

 • EWA kalina

  Oceniono 5 razy -3

  Śpiewak, od razu oddaj swoje głosy na PIS albo na PO, a wtedy trolle jednej albo drugiej strony Cię pokochają a twój program straci dziury i braki. Wtedy ocenia , że byłeś naprawdę MOCNYM kandydatem.

 • dante_waw

  Oceniono 9 razy -3

  Podobno kandydat Trzaskowski aby pognebic konkurentow bedzie "wbijal lopate" na budowie linii tramwajowych na Goclaw i do Wilanowa...

 • Monika Falczak

  Oceniono 10 razy -4

  Trafny tekst, doskonale pokazuje indolencję i nieuctwo Śpiewaka. Ale człowiek, który pracą się nie parał nigdy, nie może znać życia i jego realiów. Zabrakło mi tu jednego: skąd Śpiewak jako pospolity nierób ma tyle pieniędzy na kampanię, śmieszną i beznadziejną, ale bogatą. Śmierdzi tu jakimś ogromnym przekrętem

 • Oceniono 10 razy -4

  Gowniany kandydat, wiemy to od dawna. Ja mu nigdy nie zapomnę przehandlowania terenów należących do żydów w centrum miasta, interesy wzięły górę. A najgorsze, że Śpiewak mógłtemu zapobiec, ale nie protestował, bo żydzi mieliw tym interes. Ale innym to budować zabrania - aż się ciśnie na jezyk...

 • Oceniono 8 razy -4

  Śpiewak to sobie może "pośpiewać" kandyduje tylko dla tego żeby zebrać grupkę która w drugiej turze odda głosy na Jakiego

 • sir.fred

  Oceniono 16 razy -4

  Czyżby wreszcie do gazety wracał rozsądek? Sroczyński na urlopie czy co...

 • matts06

  Oceniono 18 razy -4

  Racja, jedyny fantastyczny i realistyczny program wyborczy ma PO. Aaaa zapomniałem, przecież oni nie mają żadnego pomysłu, poza tym by nie dopuścić PiS do władzy :)

 • pokon

  Oceniono 14 razy -4

  Jak na żyda, mógłby się bardziej postarać. Jego ziomkowie byli bardziej przedsiębiorczy.

 • artur-borubar

  Oceniono 21 razy -5

  Wybiórcza od dłuższego czasu atakuje wszystko co nie jest związane z PO...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX