Komentarze (753)
Beczek: Pedofilia to nie problem Kościoła? Zwalanie winy na "lobby homoseksualne" to podłość
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wujojano

  Oceniono 76 razy 8

  Pani Godek to cyniczna prawacka propagandystka, która nie cofnie się przed najbardziej bezczelnym kłamstwem. Dzięki temu przecież zdobyła intratną posadkę w spółce skarbu państwa.

 • pissucks

  Oceniono 7 razy 7

  Jeśli się przeczyta historię KK, napisana przez obiektywnego historyka, przerażenie ogarnia niezmierne. To historia zboczeń,okrucieństw, morderstw, oszustw itp, itd. Poczytajcie ....

 • banan125

  Oceniono 9 razy 7

  Godek broni PEDOFILÓW !

 • js08836

  Oceniono 9 razy 7

  Zagłosuję na dowolną partię polityczną, która zapewni i zrealizuje zerwanie umowy konkordatu ze światem przestępców. Jak inaczej nazwać ścigane prawem zachowania pedofilskie i molestowanie nieletnich, jak nie przestępstwem. Czy w świetle prawa dopuszcza się współpracę z przestępcami ? Dlaczego Polska i inne kraje mają tolerować przestępstwa księży. Jeśli w ich środowisku nie ma możliwości prawdziwych naprawy krzywd i natychmiastowe wyrzucenie na zbita mordę przestępców w koloratkach, to należy zerwać konkordat. Przy okazji zaoszczędzi się kilka miliardów złotych na utrzymywanie przestępców. Która więc partia wykaże się odwagą i się zdeklaruje wypowiedzenie konkordatu obcemu państwu ? Ten wrzód należy przeciąć tępym brudnym nożem i bez znieczulenia.

 • labeo

  Oceniono 7 razy 7

  Kościół katolicki to organizacja przestępcza i zawsze przyczyniająca się do skandali. W historii Kościoła w zasadzie nie było nic dobrego, wyprawy krzyżowe, "nawracanie" niewiernych w Afryce i Ameryce Południowej, Święta Inkwizycja, współpraca z hitlerowcami, a teraz pedofilia. Do kompletu jeszcze obłuda i zakłamanie. Niedobrze się od tego robi.

 • sowielustro

  Oceniono 9 razy 7

  Kościół rzymskokatolicki aż do 2013 r. świadomie utrzymywał wiek przyzwolenia na obcowanie płciowe na poziomie 12 lat. Podobne przepisy obowiązywały do niedawna w innych krajach o silnej tradycji katolickiej - na Malcie czy w Hiszpanii. W tym ostatnim kraju dopiero osiem lat temu podniesiono wiek przyzwolenia z 12 do 13 a w 2015 do 16 lat. Z tego wniosek, że problemem są nieżyciowe lewackie świeckie przepisy w watykańskich koloniach i to one są przyczyną niesłusznych ataków na zapracowanych funkcjonariuszy katolickich. Amen.

 • benzyl

  Oceniono 15 razy 7

  Nie klecha jeden z drugim kupi sobie pornosa, zamiast dotykać dzieci.

 • anestezjolog1

  Oceniono 6 razy 6

  "Z nieprzebranych tłumów, gdy Irlandię wizytował Jan Paweł II, został raptem tłumek, a w nim liczne protesty (podczas wizyty Franciszka)."

  Paradoksalnie to "nasz" JPII jest po stokroc bardziej odpowiedzialny za to bagno moralne.

 • glunek

  Oceniono 6 razy 6

  na początek co kościelne zostawić księdzu(budynek koscielny),
  co BOSKIE ODDAĆ BOGU (modlitwa w domu).
  skończy się kasa-skończy się kościół homoseksualny i pedofilii

 • dante_waw

  Oceniono 6 razy 6

  Niestety nie mamy co liczyc na wizyte Franciszka w naszym kraju.. bo ostatnio bidulek lata po swiecie i przeprasza wiernych za pedofilie wsrod hierarchii.... Chile, Irlandia.... u nas jak twierdzi polski Episkopat nie ma tego problemu wiec i nie ma za co przepraszac.. tym samym wizyta papieza jest bezprzedmiotowa...

 • jonaszewski

  Oceniono 8 razy 6

  Dlatego Kościół jest przeciwko edukacji seksualnej dzieci. Myśl, że dziecko mogłoby być uczone, żeby powiedzieć NIE molestującemu je dorosłemu, nawet księdzu, nie mieści się co poniektórym w głowie. Stąd kładzenie do główek farmazonów o posłuszeństwu "przedstawicielom Boga na ziemi".

 • kat.2

  Oceniono 12 razy 6

  czytam wpisy i nie chce mi się wierzyć, że ludzie dalej nie rozróżniają pedofilii od homoseksualizmu? Jak się czyta, że seks mężczyzny z dzieckiem-chłopczykiem to zwykły homoseksualizm, ręce odpadają. Jest to argument za wprowadzeniem odpowiedniego przedmiotu w szkole. Problem może się samrozwiązać bo dzieciaki będą wiedziały jak zareagować?

 • icek20

  Oceniono 6 razy 6

  Nie ma w Polsce dziennikarzy co by sie wzieli za ta swolocz pedofilska w kosciele.
  Tak wyglada prawda o tych zbokach.

 • Stan Bros

  Oceniono 6 razy 6

  czarne pedofile sa w obronie przez PISekte,zaden kodeks ,prawo ich nie dotyczy.

 • balcerowicz_musi_wrocic

  Oceniono 16 razy 6

  Problemy, które obie panie rozstrzygają, są dość mało istotne dla zwalczenia problemu pedofilii. Niech sobie pogadają. Nie jest to szkodliwe

  Mnie nie podoba się to obciążanie odpowiedzialnością kościoła za pedofilię jego urzędników, bo to za bardzo odsuwa odpowiedzialność od i usprawiedliwia organy ścigania i wymiar sprawiedliwości w tej kwestii. Przecież teraz prokuratorzy i sędziowie mogą powiedzieć "My chcemy walczyć z pedofilią w kościele, ale sami widzicie - kościół z nami nie chce współpracować w tej kwestii. Nawet sama gazeta.pl pisała, że się nie da, jak kościół czegoś sam nie zrobi." I pan prokurator umywa ręce, zamiast z AT wjechać z hukiem do kurii, pie...ąć purpurowym towarzystwem o glebę i wrzucić je do aresztu wydobywczego (najlepiej z zaprawioną recydywą), aby dokładnie wyśpiewało, który zwyrol gdzie i jak dzieciaki męczył.

 • cmochall

  Oceniono 12 razy 6

  Pedofilia w Kosciele to tradycja siegajaca juz wieki wiec trudno bedzie ja wyplenic ,szczegolnie w polskim KK.

 • mariuszet

  Oceniono 28 razy 6

  Ze zdumieniem czytam wpisy i pośrednią obronę pedofilii w KK. NIektórzy twierdzą, że pedofilia jest we wszystkich grupach społecznych i nie ma problemu duchownych. Zapominają tylko, że nie duchowni pedofile nie mogą liczyć zamiast sądu na wysłanie do innej firmy, ani że zorganizują sierociniec z niewolnikami dziećmi gwałconymi latami przez wszystkich opiekunów. Taka reakcja pokazuje tolerancję i przyzwolenie dla takich praktyk w kościele polskim. W Irlandii społeczeństwo zmusiło KK do rozliczenia się a w Polsce ksiądz który zniszczył życie dziewczynce gwałcąc ją latami dalej odprawia msze. To co robicie zrzucając winę na homoseksualistów jakby to miało dla ofiar jakieś znaczenie jest obrzydliwe.

 • Jerzy Suchocki

  Oceniono 18 razy 6

  Tak jest bo mamusie i tatusiowie boją się ujawnić że ksiądz molestuje ich dziecko,w obawie ,że zostaną wyklęci z ambony.

 • jael53

  Oceniono 28 razy 6

  Pedofilia to nie problem - to przestępstwo. I z tego powodu walka z nią, jak z każdą formą przestępczości, należy do państwa. To państwo ma takie zadanie i obowiązek wykonywania go.

 • lewica.najlepsza.od1789

  Oceniono 22 razy 6

  Lobby homoseksualne, cokolwiek to znaczy, to inny biegun sprawy, przeciwieństwo wręcz.
  Szczerze to nie rozumiem, jak można próbować zachować integralność światopoglądową za cenę takiego zakłamania, ale to przecież typowe dla KK i jego lokajów.

 • zdybka1

  Oceniono 64 razy 6

  Skoro taki klecha molestujac dzieci nie boi sie kary bozej, to nalezy sie zastanowic czy bog faktycznie istnieje, zwiazane z nim pieklo czy inne kary wymyslone przez kosciol.

 • pandzik

  Oceniono 11 razy 5

  Polacy lubią czuć bat na plecach. lata okupacji, zaborów, ruskich gwałtów... robią swoje. Po 25 latach wolności dziarsko wybrali okowy komunistów , faszystów i czarnych.

 • mariuszet

  Oceniono 11 razy 5

  To według Godek molestujący dzieci dziadkowie, wujkowie i ciocie oraz tatusiowie i rzadko mamusie to homoseksualiści ? To są jak najbardziej heteroseksualiści. Obrońcy pedofilów w sutannach powołują się na amerykańskie badania wg których 80% molestowanych dieci to chłopcy i stąd wyciągają wnioski sprzeczne z wiedzą, że molestujący to homoseksualiści. Tyle tylko, że nie chcą wziąć pod uwagę, że księża w znacznej większości mają łatwy dostęp do chłopców - ministrantów. Poza tym co to ma dorzeczy, czy dla krzywdzonego dziecka ma znaczenie jak nazwiemy krzywdzącego ? U pani Godek ani słowa o krzywdzonych dzieciach.

 • dra-h

  Oceniono 7 razy 5

  Niech tonie. Im szybciej tym lepiej dla Polski i Polaków.

 • ochujek

  Oceniono 9 razy 5

  Klechy wołają: Piekło to inni. Nihil novi.

 • magnificencja08

  Oceniono 7 razy 5

  Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,
  - godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne obnażać prawdziwe oblicza kościelnych szamanów, zbrodniarzy, oszustów, seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, znawców urojonych niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw, którzy na twarzach noszą od wieków faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą i rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony. Rzymski katolicyzm jest szkołą szalbierstwa, hipokryzji i cynizmu. Toż to ten ewangeliczny „Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika; nie ma bredni, której by w swoje owieczki (i baranki) nie spodziewali się wmówić. Sprowadzają walkę do tumanienia i terroryzowania najciemniejszych w nadziei, że w ten sposób zawsze będą mieli większość.
  Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).

 • callistob

  Oceniono 7 razy 5

  Pitu pitu. I tak sobie jedna pani będzie polemizować z druga panią. W porządku chociaż w sumie nie bardzo wiadomo po co. Pani Godek słynie z dość wdzięcznych do pośmiania się wypowiedzi, to tak łatwy cel, że chyba tylko o wierszówkę chodzi. Mnie osobiście wisi czy jakiś tam kościelny prominent będzie załamywał rączki i przepraszał ze łzami w oczach, bo to tylko słowa. A jaka jest rzeczywista skala pedofilii w Polsce i jaki rzeczywiście jest w niej udział księży? Tak rzeczowo. Bo trudno mi się oprzec wrażeniu, że ta kościelna nagonka nie jest po to, żeby wyrugować pedofili z koscioła tylko uniknąć niewygodnych pytań. Gdzie i przez kogo dzieci są najbardziej narażone na niebezpieczeństwo, jaki jest "profil typowego pedofila". I chyba najważniejsze: a gdzie w tym wszystkim było i jest państwo? Dlaczego w ogóle oczekujemy, że to kościół coś z tym zrobi? Od tego powinien być prokurator i sądy, a nie jałowe dyskusje.

 • realistas

  Oceniono 17 razy 5

  Zwalczanie pedofilii to problem państwa, a pedofile w kościele mają się bardzo dobrze i są bezkarni. Karane są ich ofiary.

 • loneman

  Oceniono 13 razy 5

  W kolko trzeba powtarzac tepakom, ze pedofilia to zaburzenie popedu do dzieci a te maja 2plcie i sa tez rownie krzywdzone przez mezczyzn jak i kobiety ale te drugie rzadziej to robia oraz rzadziej sie to wydaje. Ofiara moze byc zarowno obca sprawcy jak i krewna, bywa nawet corka/ synem wiec jest owocem zwiazku, "prawdziwego" wg konserwatystow, tego nie biora tez pod uwage bo niewiedza lepsza i szerzenie falszywych teorii.
  Najwazniejsze jednak nie poddawac sie temu co chce kler - dyskusyjnej burzy w nieistotnej kwestii orientacji jaka jest dla badaczy problemu i seksuologow bo - co tu istotne to ofiary jakim obojetne jest kto je skrzywdzil i czekaja na sprawiedliwosc !!

 • nr36

  Oceniono 13 razy 5

  Dokonać sekularyzacji tego ście..wa... a potem im wynajmować, jeśli będą w stanie zapłacić. A jak nie to zamienić na dyskoteki.

 • krebs06

  Oceniono 15 razy 5

  A czego się Pani od naszego KK spodziewała ?

 • pas964

  Oceniono 21 razy 5

  Tacy ludzie jak Kaja Godek, Terlikowski itp. powinni w ogóle być wykluczeni przez media. Polemika z nimi na łamach mediów które czytają osoby niezgadzające się z ich poglądami skutkuje dalszym nagłaśnianie ich durnych wynurzeń. Mają swoją tubę w mediach rządowych i prorządowych. Wystarczy.

 • antropoid

  Oceniono 27 razy 5

  FUCHA wszech czasów - siedzenie na d..ach w fioletowych/purpurowych kieckach, na lukratywnych stanowiskach TYLKO IM POTRZEBNYCH - i nieponoszenie odpowiedzialności ZA NIC.

 • wiesscar

  Oceniono 6 razy 4

  Wsrod kleru jest nieznaczny odsetek pedofilow.
  To ze maja latwiejszy dostep do chlopcow (np. ministrantów) oznacza ze czesciej ich ofiarami padaja chlopcy a nie dziewczynki.
  To nie oznacza ze sa homoseksualistami ale oznacza ze sa pedofilami.

 • pe_ro

  Oceniono 4 razy 4

  Problem z pedofilią w kościele katolickim polega na tym, że tolerują ją sami wierni nie domagając się usunięcia i osądzenia księży pedofilów przez sądy świeckie.

 • albacor

  Oceniono 6 razy 4

  Polski kosciół i nauka seksualności tkwi , czort wie gdzie, czy w średniowieczu (rozbawilo mnie płukanie pochwy wodą po kiszonych ogórach - jakież to polskie, w starożytności robiono to octem) czy w czasach JPII (skrzętne ukrywanie pedofilii w całym duchowieństwie). Dodajac do tego, że wiara Polaków jest ludowa i płytka jak kałuża z metną wodą + rydzyki+ episkopat + nawiedzeni (Godek) daje to obraz najgorszego syfu pod tym wzgledem w Europie, ciemnogrodu i zabobonnych guseł katolskich.

 • zelenyles

  Oceniono 4 razy 4

  nie puszczajcie samych dzieci do kościoła bo tam może czekać na nie nie ksiądz tylko diabeł !

 • realistas

  Oceniono 8 razy 4

  Przy rządach PiS pedofile w kieckach mają się bardzo dobrze. Są przedmiotami kultu religijnego.

 • banan125

  Oceniono 4 razy 4

  jak zapewne pamiętacie z historii, chrześcijaństwo powstało jako sekta w Judaiźmie - i tak tez postępuje przez prawie 2000 lat ...
  mam nadzieję że to koniec tej mafijnej sekty szybko się zbliża ....

 • hefajstos1

  Oceniono 6 razy 4

  Polski kościół jest zaklamany. Chroni przestępców w sutannach i habitach, obrzydliwe siostry Bernadetty.

 • ercu

  Oceniono 6 razy 4

  Czekam z niecierpliwością na moment gdy kupie sobie kościół na wyprzedaży.

 • mitoogorkach

  Oceniono 6 razy 4

  Przeciez to sekta jak kazda inna. Kto normalny idzie na ksiedza?

 • misiaszm

  Oceniono 8 razy 4

  Za 50-100lat bedzie się czytało biblie jak mity greckie i ludzie będą sie zastanawiać kto wierzył w te brednie. Bo jak można mówić o miłosiernym bogu który wymaga klepania zdrowasiek w zamian za wyleczenie z choroby którą ów "miłosierny" sam stworzył, bo przecież stworzył wszystko i to bez gwarancji wyleczenia. Zasadniczo można bu to chyba spokojnie nazwać sadyzmem

 • kotmiki

  Oceniono 8 razy 4

  Niestety każda religia to syf a szczególnie chrześcijaństwo w polskim wydaniu;napawa mnie niewyobrazlanym więc obrzydzeniem ;całe szczęście,że rozjeżdza się aż zniknie jedynie ciemne wiejskie ludki i stare bacie utrzymują KRK aż do końca

 • bmarten

  Oceniono 8 razy 4

  W kraju tak wyznaniowym jak głupia Wolska klechy nigdy nie przyznają się otwarcie do istnienia w swych szeregach problemu pedofilii. W tym zaparciu wspierają ich pisuary z Zerem na czele.

 • jerzytop

  Oceniono 6 razy 4

  Polskie władze . Dac więcej miliardów zboczeńcom ,może będzie więcej ofiar molestowania ,pedofilów i obozów koncentracyjnych prowadzonych przez służebnice Boga

 • mazzini890

  Oceniono 8 razy 4

  Piszącym tu fanatykom katolicki przypomnę że według nauk Jezusa czyn taki jak pedofilia i jego krycie to to grzech śmiertelny.Czyżbyście pozwalali działać tam w kościele,szatanowi?Bo jeżeli wasza wiara jest prawdziwa to tolerowanie przez kościół pedofilii to obraza i de facto wyrzeczenie się Boga i poddanie się go szatanowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX