Komentarze (1032)
Szubartowicz: Kto wali w PO, III RP i elity, ten śpiewa z PiS i niszczy demokrację. To proste jak budowa cepa
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jan_sobczak1

  Oceniono 43 razy 5

  W PO, III RP i elity nie trzeba "walić". Ten bałagan, mafie i złodziejstwo sam się zawalił.

 • farsizm

  Oceniono 11 razy 5

  A czy koza ma zacząć fruwać bo goryl posuwa krokodyla ? To nasze społeczeństwo wybrało PiS a nie Zandberg. Jeżeli 54% suwerena popiera zawierzenie Poslki Czarnej Madonnie, to opozycja ma przesrane a nasze miejsce jest jasno (ciemno) określone.

 • balcerowicz_musi_wrocic

  Oceniono 13 razy 5

  A może by tak, w celu zapewnienia sobie pełnego sukcesu, do tego "wspólnego frontu anty-PiS" wciągnąć partię Jarosława Kaczyńskiego?

 • saves

  Oceniono 51 razy 5

  "Nie ma na to pieniędzy i nie będzie".
  Vincent Bilderberg, były minister finansów.

 • andrzej.rokosz

  Oceniono 6 razy 4

  Poglądy jak na cepa przedstawione dosyć jasno. Wszystkie cepy łączcie się w POPiS'ie.

 • magdolot

  Oceniono 6 razy 4

  Pan Szubartowicz ratuje kraj. Och, to fantastyczne poczucie wyższości i MIsji (koniecznie przez duże "MI") do spełnienia... Po prostu 3 razy Wow! i raz Miau!
  A ja cięgiem krnąbrna taka. .. :-)

 • felucjan

  Oceniono 8 razy 4

  Że to niby PO jest liberalną opozycją? PO z Radosławem Sikorskim, Jackiem Żalkiem, Jarosławem Gowinem (jeszcze niedawno), Johnem Godsonem (jeszcze niedawno)...? PO, której 40 posłów zagłosowało za całkowitym zakazem aborcji?

 • mazzinl890

  Oceniono 8 razy 4

  """"Kto wali w PO, III RP i elity, ten śpiewa z PiS i niszczy demokrację.""""

  Logika po gazetkowemu w wydaniu Szubartowicza, czy jak się tam ten koczkodan wabi:
  Kto nie popiera Hitlera, ten wspiera Stalina.
  Kto nie pozwala klechom dupczyć dzieci, ten wzmacnia ateistów
  Kto żre mięso, ten torturuje kurczaki
  Kto jeździ do roboty, ten niszczy klimat...

  Gdybym był choć w połowie takim downem jak ekipa z Czerskiej, to bym sobie otworzył żyły. Ze wstydu!
  Przeto smacznego, lemingi, Szubartowicz, ten porażający cep, pisze dla was 😂

 • pawel.10

  Oceniono 14 razy 4

  Mam wyższe wykształcenie, dobrze zarabiam i mieszkam w Warszawie, Tacy jak ja to przyszłość tego kraju. Reszta to patole i elektorat Pisu.

 • rownowaznik

  Oceniono 12 razy 4

  Jakby taka np. taka władza sądownicza potrafiła się oczyszczać sama z ludzi, którzy ją kompromitują to gwarantuje Wam wszystkim że NIKT by nie miał do nich zastrzeżeń. I ten cały cyrk skończył by się już jakieś 3 lata temu - ba, śmiem twierdzić, że nigdy by się na poważnie nie zaczął. Cała wielka tajemnica ...

 • mackkaczka

  Oceniono 14 razy 4

  Ruch Narodowy, jako 2ga sila w parlamencie, wyleczy wszystkie lewackie dylematy...jesli PIS bedzie dalej pogrywal sobie w bambuko. I tym trzeba sie zajmowac a nie wyborczym planktonem...:)

 • kinio101

  Oceniono 14 razy 4

  Cały czas się zastanawiam, czy to marksistowscy hipsterzy, czy hipsterscy marksiści.

 • Jolanta Sobik

  Oceniono 16 razy 4

  Ja "walę w PO". W złodziei i oszustów co zniszczyli zalążek polskiej demokracji przekształcając kraj w jedną wielką korupcję. A jeśli zarzuca sie PiS, że łamie prawo, to łamie pseudo prawo by naprawić kraj. Bo jak to możliwe, że złodzieje w togach mogą zabijac na drogach po pijaku, mogą kraść w sklepach i sa NIEWINNI. PO sprzedała polskie stocznie i szpitale za grosze.... . Czy wszystko podoba mi sie co robi PiS? Nie! Przeczytaj: "Oddajcie moje psy"-YT, "Milczenie przerwane po latach"YT. "Jak zarabia fundacja Viva" TY, "Pralnia zielonych z Amber Gold w tle? Od for Media do przyjaciół zwierząt"-Paweł Miter, "Nieludzki busines na 4 łapay"... . Tu znajdziesz, że PO idzie zgodnie z PiS w tym co ulica nazywa działaniami mafijnymi.

 • cozabadziew

  Oceniono 10 razy 4

  Dlaczego niby partia RAZEM miała by się przyłączać do opozycji? Przecież to socjaliści i lewicowcy, dokładnie tak jak PIS...

 • sosna_pospolita

  Oceniono 10 razy 4

  ale Michnik kwiczy

 • mackkaczka

  Oceniono 16 razy 4

  Hmm, PIS niszczy demokracje...co jest esencja demokracji? Demokratyczne wybory. Na podstawie jakich przeslanek glosujemy na partie X lub Y? Oczywiscie na podstawie ich programu oraz konkretnych zobowiazan przedwyborczych, ktore sa potwierdzeniem glownych tez tegoz programu. I to jest proste jak budowa cepa!!! Kto mowi inaczej jest demagogiem i oszustem. I co sie dzieje z partia, ktora nie realizuje swoich obietnic wyborczych a nawet im zaprzecza? Idzie na smietnik historii, nawet jesli ma za soba cala armie sprzedajnych mediow, ktore oglupiaja narod. I to sie wlasnie dzieje z POrypanymi.

 • sosna_pospolita

  Oceniono 8 razy 4

  i jest kwik

  Dwóch pracowników misji humanitarnej zostało aresztowanych na wyspie Lesbos z podejrzeniem przemytu nielegalnych imigrantów do Grecji, szpiegostwa i prania brudnych pieniędzy.

 • raindogshow

  Oceniono 20 razy 4

  Program polityczny - nieważny. Życiorys - nieważny. Osiągnięcia i kompetencje osobiste - nieważne. Ważne, żeby być przeciwko PiS. Media ciamajdanowe poprą każdą miernotę, każdego debila, każdego skompromitowanego aparatczyka byle był przeciwko PiS. A każdego, kto choć w części zgadza się z PiS - napiętnują jako niemalże faszystę, choćby był nie wiem jak mądry. Żenua.

 • popieramkukiza

  Oceniono 34 razy 4

  Zandberg powinien zostać osądzony za propagowanie komunizmu, a marksistowska partyjka razem zdelegalizowana. Co w Polsce jest takiego że żydostwo pod różnymi sztandarami pcha się do władzy. Mało to w Israelu partii ?

 • jacekzwawy

  Oceniono 18 razy 4

  Ja nie wiem co ci propagandysci cpaja. Jak dyktatura w Polsce? To brednia. Gdyby Kaczynski byl dyktatorem, to w Polsce nie mógłby dzialać TVN ani Wyborcza, a Michnik, Schetyna i cala wierchuszka PO siedzieliby w obozach albo wąchaliby kwiatki od spodu.

 • manstain21

  Oceniono 18 razy 4

  GW głupia jak zwykle, już zapomnieliśćie debile czym skończyła się promocja RAZEM ?
  0.5% oddane na tych kumunistów zabrakło aby SLD się dostał do sejmu i PIS nie miał by większości !

 • tyrranus

  Oceniono 6 razy 4

  Kto jest tak słabym i niemrawym przedstawicielem opozycji jak PO ten wspiera PiS w niszczeniu demokracji.
  nie bądźcie ch...owi....

 • bat_na_tuskomatolki

  Oceniono 16 razy 4

  Szubartowicz po raz kolejny udowadnia, że jest idiotą.... :)

 • typowynazista

  Oceniono 10 razy 4

  Drodzy komentatorzy,

  Wypada docenić szczerość Szubartowicza - wyprowadza bardzo solidny wywód, do którego najsampierw stawia założenie, niejako aksjomat większości opozycji, który można skrócić do postaci "Kaczyński drugim Erdoganem". Miło, że ktoś w końcu jasno stawia sprawę, mówiąc, iż "(...)cały ten wywód ma sens pod jednym warunkiem: uznania, że PiS przy pomocy gwałtu na konstytucji buduje w Polsce swoistą dyktaturę (...)"

  Logika nakazuje, że jeśli założenia masz z dupy, to i wnioski są z dupy. Nie miejcie więc pretensji do wywodu Szubartowicza - jest spójny, logiczny i sensowny. I oparty na założeniu z dupy wziętym.

 • kawa79

  Oceniono 4 razy 4

  "Zjednoczona Opozycja"? Może tak "zjednoczona", jak w Słupsku, gdzie przeciw Biedroniowi PO wystawiła kandydaturę swojej radnej? Nawiasem mówiąc - kandydatka tak genialna, że na tutejszych Czarnych Protestach ględziła o "konieczności obrony dobrego kompromisu".

 • czerwoneoczykoguta

  Oceniono 4 razy 4

  irytują mnie te libki coraz bardziej, era 'mniejszego zła' odeszła w zapomnienie. Nie boje się pisu, jak zacznie przeginać to wyjdziemy na ulicę i ich pogonimy, ale na neoliberałów nie zagłosuję, bo to ta sama banda co konserwatyści. Chcę Polski świeckiej i sprawiedliwej i ani pis ani po tego nie gwarantują. Mój kręgosłup moralny jest lewicowy, nie połamiecie go.

 • prodigy01

  Oceniono 44 razy 4

  Kompletna glupota. Demokracja polega wlasnie na tym, ze obywatel moze wybrac na kogo chce glosowac bo takie ma poglady a nie dlatego zeby kogos odsuwac od wladzy. Mam isc glosowac na dyletantow z PO, ktorzy niewiele roznia sie od pisowcow? Nie. Za zadne skarby!

 • lazy_bones

  Oceniono 56 razy 4

  Pierwsza droga to samobójstwo. Biorąc pod uwagę tragiczną kondycję struktur wewnętrznych PO, bratanie się z tą skompromitowaną na wskroś partią byłoby tylko dociążaniem tonącego okrętu. Zandberg i Biedroń doskonale to rozumieją. Druga droga, jest jakimś pomysłem, ale od teorii do praktyki droga bardzo daleka i co najmniej trudna w realizacji.
  A trzecia droga jak najbardziej istnieje i opisał ją Woś, który ewidentnie najlepiej spośród gazetowych publicystów wyczuwa całokształt nastroju panującego w Polsce - czyli takiego, że większość Polaków ma w d... problemy PO, ludzi z Nowoczesnej i uwagi europejskich notabli na temat zgodności zmian państwowych z europejskimi wytycznymi. Mówiąc w skrócie - Woś rozumie, że najbliższe wybory bezwzględnie wygra PiS i przynajmniej nie neguje rzeczywistości.

 • saves

  Oceniono 32 razy 4

  Panie Zandberg, zarabiasz pan więcej niż 6000zł? Nie? Toś pan złodziej albo idiota (Bieńkowska). Ale za to demokrata pełną gębą.

 • jurek4491

  Oceniono 38 razy 4

  Z PiSem żadnych mostów z PiSem trzeba zrobić to co kiedyś powiedział Sikor , ( dorżnąć watahę ) w wyborach samorządowych i parlamentarnych .

 • norman67

  Oceniono 3 razy 3

  Zanberg - Jozin z bażin lewicy.

 • gesipipek65

  Oceniono 5 razy 3

  Zandberg - nowe wcielenie Lenina. Nawet też ryży jest

 • tinnman

  Oceniono 3 razy 3

  Zandberg czwarty dzień wisi na pierwszej stronie gazeta.pl
  nikt takiej promocji nie dostaje, tylko on
  brawo

 • ratajczak.pl

  Oceniono 3 razy 3

  Jezeli jedynym programem ma byc znów :" bo dojdzie PIS do władzy ",to życzę dużo, naprawdę dużo szczęscia w wyborach.W zasadzie Kaczyński musiałby przejechać Matkę Boską na pasach i uciec z miejsca wypadku aby przegrał w tym wypadku wybory/a wiemy że nie posiada prawa jazdy :)/.

 • mackkaczka

  Oceniono 13 razy 3

  Ciekawe, jakie elyty ten cep szubartowicz ma na mysli? Te wymordowane w katyniu i wielu innych miejscach w Polsce i na kresach, wywiezione na Sybir czy wyrosle z pokolenia POPow (Pelniacy Obowiazki Polakow), przyniesionego na sowieckich bagnetach, ktorych potomkowie w formie KODomitow i innych jurgieltnikow staja w obronie rosyjko-niemieckich interesow?

 • prosze_pozdrowic_brata

  Oceniono 17 razy 3

  Marksistom dziękujemy. Już przerabialiśmy ideologię tego zasyfiałego śmierdzącego bandyty. Nikt się w Polsce nie nabierze na demagogię partii Razem.

 • azazel66

  Oceniono 5 razy 3

  porzućcie matrix i przekonajcie się jak przerażające jest życie w realu w Polsce, demokracja u nas jest raczej fasadowa bo trudno pogodzić demokrację z skansenie feudalnym, a potem się wypowiadajcie Panowie, wójty i plebany, to proste jak budowa cepa!?

 • kac

  Oceniono 17 razy 3

  Dlatego uważam właśnie, że Razem jest największym defacto sojusznikiem PiS i to, że PiS ma samodzielną większość to w znacznej mierze jest zasługą GW, która przed wyborami parlamentarnymi bez opamiętania w ciemno tę "formację" poparła. Tak, to, że w obecnym sejmie nie ma lewicy (nie licząc narodowych socjalistów oczywiście) to w znacznej mierze zasługa GW.

 • marc.pl

  Oceniono 11 razy 3

  Sprawa jest niezwykle prosta - SLD czy Razem z niezwykłą zaciekłością atakują PO i Nowoczesną gdyż tylko z tych ugrupowań mogą wyłuskać jakiś elektorat, natomiast PiS dają spokój gdyż to inna cywilizacja z której wyborców do siebie nie przekonają. To że takim działaniem umacniają PiS do głów lewicowych polityków zupełnie nie dociera.

 • mackkaczka

  Oceniono 19 razy 3

  Jakie PO, jaka opozycja, jaka lewica? Gdzie ich program? Przyjmowanie islamskich bandytow na polecenie zydowskich masonow, walka z Bogiem poprzez promowanie homo i gender czyli defacto walka z rodzina czyli depopulacja-kolejny masonski cel. No i kradziez na potege! KGB i Stasi tudziez zawsze glodni pejsaci potrzebuja kasiory. A poza tym goje to zwierzeta, im kasa nie jest potrzebna. Ot, i cala filozofia swiata. Naturalnie, aby gojow sprowadzic na ziemie trzeba uzyc propagandowej demokracji, praworzadnosci itp. bzdetow. Precz z komuna!

 • john_yossarian

  Oceniono 7 razy 3

  Znaczy, że lepszy ten zbój, bo swój? PiS powinien być jak najszybciej odsunięty od władzy, ale powrót PO też jest dla mnie wykluczony.
  Gardłujecie o demokracji a wielopartyjność jest niefajna?

 • Oceniono 7 razy 3

  Masa centrystycznego p***dolenia. Nowoczesna ani PO nie mają żadnego ciekawego pomysłu na ten kraj, zamiast przedstawiać spójną, sensowną alternatywę dla PiS-u wolą wydawać miliony na antypisowskie bilbordy, jawnie pokazując, że od 2015 niczego się nie nauczyły (patrz - taktyka "Głosujcie na nas, bo jak nie to PiS wygra" nie działa). Lewica, prawdziwa lewica, nie małe dz*wki KK pokroju SLD spod znaku zdziadziałego, mizoginicznego, rasistowskiego komucha Millera, są w tym momencie jedyną sensowną alternatywą dla PiS. PO zdaje sobie z tego sprawę i sra po gaciach, bo widzi, że jej chadecko-liberalny model zarządzania państwem się skończył, a elektorat z wyborów na wybory będzie odpływał. O ile faktycznie będą jeszcze kiedyś wybory.

 • yankes1968

  Oceniono 13 razy 3

  "Kto wali w PO, III RP i elity ten śpiewa z PiS i niszczy demokrację"

  No bez jaj. Jakby PO i całe te "elity" (WTF? Schetyna, Kopacz, Komorowski?) były warte obrony. To przegrana frakcja, rozliczona za tępy neoliberalizm, która dostało to co się jej należało. A że poza szalejącym, przykościelnym pisiorstwem nie ma, póki co, żadnej innej liczącej się partii. no to sorry, ale swoją szansę a nawet dwie, mieli i ją spaprali. Tego się nieodzapomni. W moim przypadku nie będzie już wyboru między dżumą a ebolą, albo sensowna nowa partia, albo żadna. PO może iść na drzewo, razem ze swoimi elitami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX