Komentarze (67)
Major do Skwiecińskiego: Zazdroszczę panu beztroski, ale niektóre pająki jednak gryzą
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 3

  Sama możliwość ustalania okręgów wyborczych przez komisarzy z MSWiA jest już fałszerstwem, pozwala odpowiednio podrasować wynik wyborczy rządzących bez dosypywania lewych głosów.

  Z tego mechanizmu od dawna korzysta PSL w wyborach samorządowych na szczeblu lokalnym.

 • sextusempricus_pl

  Oceniono 13 razy 3

  super trafnie

 • hana.barbara

  Oceniono 2 razy 2

  To ten PiS będzie już na zawsze? Bo nie wierzę, że powtórzy się druga Solidarność.

 • borsuk07

  Oceniono 11 razy 1

  zamiast jęczęć że w niedzielę sklepy zamknięte zorganizować udział swoich przedstawicieli w komisjach wyborczych. Zgłosiło 70 osób na 5 tyś. więc to najlepiej świadczy o bojażni że pomimo obserwatorów i osób z opozycji w komisjach legalnie PIS będzie miał przewagę ale jak zabraknie z opozycji ludzi to pięknie będzie się mówiło sfałszowane. Jest jeszcze jedna opcja że z powodu braku osób w komisjach wybory samorządowe zostaną przesunięte o rok i w tedy będzie bida.

 • uo.rety

  0

  "...władza, która nie potrafi zmienić opon w limuzynie albo wrzucić do netu filmiku z przetłumaczonym przemówieniem premiera, raczej powszechnie wyborów nie sfałszuje, bo to ją po prostu przerasta" - ha, ha, ha, ha, ha, wspaniałe.
  Jeśli ktoś się pyta dlaczego II PRL? - bo oni, właśnie jak komuniści, bohatersko walczą z problemami, które sami wywołali.

 • gwsol

  Oceniono 2 razy 0

  " do niedawna mieliśmy Sąd Najwyższy, o którego sympatiach politycznych nie wiedzieliśmy prawie nic," - bez jaj , wiadomo jakie było nastawienie do prezydenta RP, do rządu PIS i żal po Komorowskim.

 • karrampa

  Oceniono 9 razy -1

  Majorze, awans na pułkownika coraz bliżej !
  Wasze nieustające wysiłki przynoszą coraz bardziej spektakularne rezultaty:
  "Sondaż CBOS: PiS z olbrzymią przewagą, PO w dół"

  A może oprócz awansu w nagrodę nawet audiencja u samego "Pająka" albo przynajmniej jego kota ?!?

 • 21252c3

  Oceniono 2 razy -2

  Hej Żydzi, oglądacie film na TVP1?

 • tomek.tw30

  Oceniono 10 razy -2

  Haha a później przyjdą smoki i zniszczą wszystko. Szechter kiedy wrócisz do rzeczywistości? Kto uwierzy w twoje tandetne bajki. Celnie i w punkt, jak zwykle.

 • ivrp

  Oceniono 6 razy -4

  Wygląda na to, że pseudoliberały przygotowują sobie grunt do wytłumaczenia klęski wyborczej fałszowaniem wyników wyborów. Kilka lat temu robił to PiS, polityka to jednak żałosny cyrk.

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 7 razy -5

  Bardzo bym chciał poznać ojca tego sukcesu PSL z 2015. W każdej normalnej partii w normalnym kraju gość, który z 5% w sondażach wykręca 20, byłby noszony na rękach co najmniej do następnych wyborów a tu cisza. O 20% głosów nie ważnych i całkiem innych wynikach sondażu exit polo nie wspominam. By było tak jak było

 • brzmski

  Oceniono 12 razy -6

  i... pis posłuży się armią ( by trwać przy nomenklaturze było nie było... majora)... babuszek... zaczyniających wyborcze uroki

 • jan_sobczak1

  Oceniono 13 razy -9

  Zapomniał michnikowy ciemnogród jakim skandalem zakończyły się ostatnie wybory samorządowe :-) Blamaż, wstyd, ośmieszenie. Cała centralna komisja wyborcza nadawała się najwyżej na stróżów nocnych w cementowni.

 • szympansjera

  Oceniono 17 razy -15

  Gdzie (tj. u kogo) stołuje się ten "Galopujący Major"?
  To jest sprytnie skonstruowana i zawoalowana polit-agitka mająca na celu mącenie i odwracanie uwagi społeczeństwa poprzez sianie niepewności. Zmiękczanie, rozwadnianie i zadymianie rzeczywistości - sprytne socjotechniki nastawione na określony cel polityczny. Wraz ze zbliżaniem się terminu wyborów takich materiałów będzie pojawiało się coraz więcej, ale najważniejsze jest, by nie dać się nabrać na tego rodzaju popierdywanie. Trzeba mocno pracować nad uodparnianiem się na taką propagandę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX