Komentarze (193)
PiS wybrało opcję najbardziej asekurancką. Słowa Andrzeja Dudy brzmiały jak żart
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anzimonek

  Oceniono 12 razy 10

  Precz z PiS! Precz z tym guanem!

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 9 razy 9

  Wydawało się, że Duda już zerwał się z łańcucha i z przedpokoju zawędrował do kuchni ale niestety w kuchni pichcił sam Naczelnik i przywołał swojego podwładnego do porządku, zahaczył ponownie łańcuch i życie w domu PiS wróciło do normy. Naczelnik zrobił "wielkie przetasowanie" bo Beata nie jest wesoła i nie nadaje się już na twarz rządu. Za to Mateusz obyty w świecie i zna języki. Uśmiech też umie zrobić taki, że fotoszopa nie potrzeba na zdjęciach. Chłopiec cud malina będzie ładną marionetką w tym rządzie.

 • ewa5.0

  Oceniono 11 razy 9

  Mam nadzieję że to pisowskie przedszkole zdaje sobie sprawę że ich czas juź mija a ten stary dziad z Źoliborza odejdzie w niepamięć!
  To wstyd i hańba żeby prawie 40 milionów Narodem pomiatał nieudacznik który nawet nie umiał założyć rodziny,cze spał za długo czy nie mam to gdzieś!
  Wypad zarazo z polskiego źycia!

 • kolona

  Oceniono 9 razy 9

  o Qrva ale jaja..... myślę, że Duda teraz posra się ze strachu, przecież jego też da się wymienić.....

 • def11

  Oceniono 9 razy 9

  Czyli wina Tuska :)

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 9

  Miało być: chleba i igrzysk.
  Czyżby zaczynało brakować chleba?
  Co jest?

 • czechy11

  Oceniono 8 razy 8

  Partia pokrak etyczno moralnych zwana PiS jest tak obłożona hakami jeden na drugiego ze trzymają się za łby a z kraju zrobili pośmiewisko.

 • mysz17200

  Oceniono 7 razy 7

  Nawet Ucho prezesa tego nie przebije

 • sailor20170605

  Oceniono 7 razy 7

  Kaczyńskiemu posunięcie Broszki może się odbić czkawką. Mimo wszytko Broszka miała duże poparcie społeczne, a w szczególności przez piSSoludków. Natomiast Kaczka nie jest lubiany nawet przez niektórych wyborców piSS:)

 • staryman

  Oceniono 6 razy 6

  „... prezydent pokornie, choć z grymasem na twarzy, wręczył nominację stosującemu "ubeckie metody" Antoniemu Macierewiczowi”
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Pan Macierewicz musiał się nieźle bawić. Na dziś to on jest największym wygranym całej tej „rekonstrukcji”. W jej przeddzień demonstracyjnie wymierzył kopa panu Dudzie, na co ten był w stanie zareagować wyłącznie „grymasem na twarzy”. Nowy premier pana Dudy też najwyraźniej jest „za krótki”, żeby pana Antoniego pogonić. Macierewicz über alles.

 • czechy11

  Oceniono 6 razy 6

  I znów Kaczyński przeczołgał Dudę. Nie dość ze skasował jego wiarygodność w sprawie sądów to teraz jeszcze zmusił go do celebrowania błazenady pod nazwa zaprzysiężenie nowego starego rzadu. Reakcji bie będzie bo zabrakło jaj i zwykłego szacunku dla samego siebie.

 • ivonna49

  Oceniono 6 razy 6

  Prezes Rady Ministrów, wiceprezesi Rady Ministrów i ministrowie składają wobec Prezydenta Rzeczypospolitej następującą przysięgę: "Obejmując urząd Prezesa Rady Ministrów (wiceprezesa Rady Ministrów, ministra), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem". Przysięga może być złożona z dodaniem zdania "Tak mi dopomóż Bóg". I oni to mówili, naród słyszał. Ironia losu! Kłamcy

 • lemond

  Oceniono 8 razy 6

  Gdzie ja żyję ?!
  KARTOFLISKO.

 • T. S.

  Oceniono 6 razy 6

  Zamienił stryjek siekieręe na kijek.

 • jojo148

  Oceniono 6 razy 6

  Morawiecki bedzie sie staral, aby emeryci i bezdomni tez poznali smak osmiorniczek, ktory on uwielbia.

 • sailor20170605

  Oceniono 8 razy 6

  Czyli wychodzi na to, że Kaczyński chciał tylko Broszkę posunąć:)

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 5 razy 5

  Kodeks karny:

  Art. 127. Zamach stanu
  § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
  podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
  Art. 128. Zamach na organ konstytucyjny RP
  § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
  podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  § 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej,
  podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 • wranek

  Oceniono 7 razy 5

  Od pewnego czasu Jarek słyszał codziennie:
  - Zrób coś, od 2 lat nic sie nie dzieje... Zamieszaj w Rządzie, wywal Antka!
  - No dobra,zrobie rekonstrukcje. Wywalimy Szydło. Ona uzna to za swoje zwycięstwo.
  - Jarek, ty jednak jestes Geniusz!

 • optymistaa43

  Oceniono 5 razy 5

  Z ta hoinka to popychadlo mial racje,zapomnial tylko powiedziec ze te przed palacem wypuscili na wolnosc i mozna ja ogladac bez barierek.A Morawiecki w domu nauczyl sie krecic i po katolicku kombinowac,teraz mu sie to przyda.A Tatus z Mamusia mowili o katolickim kuzwa wychowywaniu swojego "dzika"majacego dobro Polski na wzgledzie.Widzisz do czego doprowadzilo Cie to wychowanie Mateuszu,klamiesz,kluczysz,oszukujesz,jestes zwykla menda katolicka majaca tylko swoje banksterskie dobra na wzgledzie.Wstyd podparty "gazeta polska" i radiem ,ktore ma rydzykowego ryja redemptorystow.Nie wiem czy wiesz ,napewno nie ,ze za zdradzieckawspolprace z zaborcamiredemptorysci Ustawa Sejmu Polski z roku1808 zostali na ZAWSZE pozbawieni prawa nauczania w granicach Polski,na zawsze katolickmendo.Mendo bo twoje pierwsze kroki byly wlasnie skierowane do tego bagna i tam zapewniales ze bedziesz walczyl z dechrystianizacja Europy.To znaczy ze bedziesz nauczal i propagowal to co powyzej, klamania,kluczenia oszukiwania i innych swinstw w czym kosciolkatolicki jest mistrzem.Dlatego nie zycze ci powodzenia ,zycze abys upadl na pysk razem z twoimi PiSsowieckimi mocodawcami.

 • wujtommy102

  Oceniono 5 razy 5

  Prezes jak zwykle zaplanował wszystko z wyprzedzeniem 20 kolejnych ruchów politycznych ,ale wyraźnie pomyliła mu się kolejność tych ruchów i zaplanowany majstersztyk polityczny z misterną rekonstrukcją rządu przerodził się w taniec chochołów.Czy leci z nami pilot?

 • lew131313

  Oceniono 5 razy 5

  Ciągle się zastanawiam, czy ten człowiek w ogóle sobie zdaje sprawę z tego, co o nim wiekszość Polaków myśli. Bo to wydaje się wręcz niemożliwe, żeby ktokolwiek - w dodatku będąc nie byle kim, bo Prezydentem! - puszczał spokojnie mimo uszu tak bolesne oceny swojej osoby! Czy ten gość w ogóle nie ma honoru???!!! Jest tak poniżany i wprost poniewierany przez Kaczyńskiego, że aż trudno uwierzyć, że... nie ma na niego jakichś haków! Bo jeśli takowe są, to jeszcze tę jego "bezjajeczność" można by jakoś od biedy usprawiedliwić - ot, prostym strachem. Lecz jeśli Prezes lub Macierewicz na niego nic nie mają, jest człowiekiem bez skandalicznej przeszłości, to... No właśnie, to wtedy kim on tak właściwie jest? Toć mój kot ma więcej godności! Ech, ale nam się trafił ślimaczek. Żałosne.

 • ukw8087

  Oceniono 5 razy 5

  Adrian , nie Duda ...
  Ten Typ jest jedna Wielką Kompromitacją ... , Kasjerem , Maliniakiem , Budyniem , Pajacem , i czym tam jeszcze.
  Bez Kręgosłupa , bez Cojones.
  Łajza , nie p.rezydent.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 5 razy 5

  Ponury spektakl zakłamanego towarzystwa, wycierającego swoje pyski Bogiem i Konstytucją. Obrzydliwe. I Kamiński, zatwardziały ateista, kończący przysięgę odwołaniem do Boga.... szczyt zakłamania.
  To polska wersja totalnego faszyzmu, czy się to komuś podoba, czy nie. Jeśli sądy nie mają w tej chwili odwagi zdelegalizować PiS za obalanie ustroju, to kto ma to zrobić? Za chwilę wszystkim się wsadzi knebel w usta, sądy będą spacyfikowane, wolne media znacjonalizowane, albo pozamykane, Unia też nic nie zrobi, jedynie będzie się zastanawiać i "z troską pochylać"... zostaniemy sami, rzuceni na pastwę pisowskich faszystów i ich siepaczy, kumpli Ziobry i Kamińskiego.

  To, co trzeba zrobić teraz, to wyjść na ulicę 13 grudnia - z hasłem "13 grudnia spałeś do południa". To na początek.

 • heko77

  Oceniono 5 razy 5

  Kaczy Gnom napluł w twarz PADowi a ten z uśmiechem mówi że deszcz pada

 • j_stalin

  Oceniono 5 razy 5

  " że wieszczyła katastrofę państwa po wprowadzeniu 500+, a budżet jest w dobrej kondycji."
  Pani autorze, katastrofa będzie, lecz dobra koniunktura w Europie odsunęła to w czasie, być może katastrofa przyjdzie dopiero jak po PISie zostanie tylko złe wspomnienie, ale przyjdzie na pewno bowiem nie można rozdawac więcej niż sie zarabia. Nie i już! Przypomne że za kwotę jednorocznej wypłaty na 500+ można byłoby postawić elektrownię jądrową, która TAK BARDZO POLSCE JEST POTRZEBNA....

 • Asia Krol

  Oceniono 4 razy 4

  Ciebie Dudo historia zapamięta tak,jakbyś nie chciał,żeby cię zapamietala.

 • hen-live

  Oceniono 4 razy 4

  Przykro było patrzec na upokorzenie Pana Prezydent przez posła z drabinki.Brakowało jeszcze aby Kaczyński nie podał ręki Dudzie bo już się na to zanosiło.Niestety Prezydent Andrzej Duda pokazał że jest facetem bez cojones.

 • student_zebrak

  Oceniono 4 razy 4

  Panowie i panie z PiS, kurnik czeka.

 • muflonex

  Oceniono 4 razy 4

  To już wiemy, że rządzi ten, co ma wasze teczki.

 • skor11

  Oceniono 4 razy 4

  co za roznica kto wsrod tych nawiedzonych jest ministrem a kto nie. I tak to popaprańcy

 • starczypl

  Oceniono 4 razy 4

  Adrian- spie...j na SanEscobar. Jestes dla Polaków frajerem. Rozliczymy was zdrajcy piSSlamscy.

 • ewa5.0

  Oceniono 4 razy 4

  Są Święta Bożego Narodzenia, jest szopka!
  Źenada źenada źenada!

 • heko77

  Oceniono 4 razy 4

  A żesz kulson to żadna "rekonstrukcja" to BEZCZELNY SKOK NA KASĘ.Przy odwołaniu jest odprawa,ile to kasiory na święta przytuli ten Nierząd

 • top80

  Oceniono 4 razy 4

  HaloDUDA? Jesteś tam? Na prawdę da się patrzeć na siebie w lustro przy goleniu?

 • 139mzb

  Oceniono 4 razy 4

  Kaczyński znowu zrobił wszystkich w balona. Po co tyle hałasu w mediach: Morawiecki zamiast Szydło, którzy ministranci odejdą? I o ten hałas chodziło Kaczyńskiemu. A on po cichutku, pomalutku zmieni ustawy o sądownictwie i o wyborach.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 4 razy 4

  Ci wszyscy, którzy myśleli, że będą jakieś zmiany, że jakiś Szczerski wejdzie za Waszczykowskiego, że Maciorę wsadzą na rakietę i wyślą w kosmos, i tak dalej, i tak dalej... ci wszyscy zostali teraz zwyczajnie wydymani bez mydła i wazeliny. To jest PiS, drodzy Państwo, sekta kłamców i oszustów.
  Powinni być zdelegalizowani za obalanie ustroju.

 • staryman

  Oceniono 4 razy 4

  „...ktoś starmosił przyobiecany i ukochany prezent: Beatę Szydło... „
  ------------------------------------------------------------------------------------------
  Prezes starmosił Beatkę. Broszka mu się spodobała, a ona dać nie chciała.

 • jacaja

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem, czy oni są tak głupi czy tak zadufani, że nie wiedzą, iż jest czas s@syństwa i czas zapłaty za nie?

 • Basia Spyrka

  Oceniono 4 razy 4

  To jest groteskowy pseudokabareton w wykonaniu p.kaczynskiego.Po jakiego czorta byla ta zmiana premiera? Przeciesz te wszystkie NIEDOUKI POLITYCZNE zostaly na swoich fotelach jak przyspawani ,np macierewicz haha, minister , ludzie trzymajcie mnie--z pacanowa pochodzi .Ale nic to. Pozyjemy zobaczymy

 • lechita69

  Oceniono 4 razy 4

  Dopóki Macierewicz będzie szantażował Kaczyńskiego i groził mu upublicznieniem przejętych przez niego materiałów WSI z operacji "Buś" - może robić bezkarnie co tylko mu się podoba.... Myślę, że Kaczor chciałby go wyrzucić z rządu ale za bardzo się go boi. Ujawnienie tych zdjęć i nagrań to byłby koniec Kaczyńskiego i koniec PIS-u..... Myślę, że Macierewicz dobrze zabezpieczył te materiały na wypadek gdyby i po niego przyszedł "seryjny samobójca"...

 • gonzo188

  Oceniono 4 razy 4

  Cała ta heca jest tylko po to, aby przykryć ustawy o sądach i o ordynacji wyborczej, odwracając uwagę Polaków jakimiś żalosnymi jasełkami? Jaki inny sens takiej zmiany, de facto żadnej zmiany? Mogli przecież zaczekać do Nowego Roku. Grają z Polakami w durnia.

 • areyoubetter

  Oceniono 4 razy 4

  To są jakieś jaja.

 • brave48

  Oceniono 4 razy 4

  Adrian, ty kulsonie !!!

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 4 razy 4

  Nawet za PRL-u nie robili takich jaj !
  Paranoja i Schizofrenia.
  W skrócie PiS.

 • konfuziussagt

  Oceniono 4 razy 4

  Urzadzili cyrk na kolkach.
  Niemal wszyscy nim sie zajmuja,
  a tymczasem w ciszy i spokoju lamiac Konstytucje,
  NIELEGALNIE PSEUDOUSTAWAMI podporzadkowuja sobie sadownictwo
  dorzynaja Rzeczypospolita, finalizujac kato-nazistowski ZAMACH STANU!!!

  A OFIARY nie bronia sie, czekajac na swoja kolejke do zaszlachtowania!!!

  Nie dajcie sie skundlic!
  Nie dajcie sie zaszlachtowac bez walki!

  Broncie sie!
  Broncie Rzeczypospolitej,
  bo bez niej bedziecie NIKIM,
  ostatnim lajnem w PiSowskim szambie!
  Upodla was, zgnoja, obrabuja ze WSZYSTKIEGO!

  Niech kazdy zrobi tam gdzie jest, to co w jego mocy,
  najlepiej jak potrafi.
  I TO WYSTARCZY!!!

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 4 razy 4

  To nawet w PRL-u nie byli tacy butni !!!!
  Paranoja i Schizofrenia.
  W skrócie PiS.

 • fajkat

  Oceniono 4 razy 4

  Neuman z PO: Nie ma znaczenia, że premier B.Szydło kłamała po polsku, a premier M.Morawiecki będzie teraz kłamał po angielsku. Efekt będzie taki sam.

 • antykaczysta40

  Oceniono 4 razy 4

  Pan z oczkiem już jest przegrany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX