Centrum Premier: "Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza" [OGLĄDAJ TRANSMISJĘ]

Anna Solska-Mackiewicz, Piotr Pustelnik (alpinista i himalaista) i Dominik Szczepański, autor biografii, są gośćmi spotkania w Centrum Premier Czerska 8/10. Spotkanie odbywa się tuż przed pierwszą rocznicą śmierci Tomasza Mackiewicza. Chcemy uczcić jego pamięć w gronie jego rodziny, przyjaciół i fanów.

"Czapkins. Historia Tomka Mackiewicz" - którą możecie kupić w Publio.pl -  to portret człowieka, który stał się legendą, choć wcale tego nie chciał. Osiem lat temu wyznaczył sobie cel, że jako pierwszy zdobędzie zimą Nanga Parbat. Do wyścigu przystąpiły sławy himalaizmu, ale "Czapkins" nie chciał się ścigać. Chciał zdobyć Górę na własnych zasadach…

O jego zasadach, życiu i historii rozmawiamy dziś w Centrum Premier na Czerskiej 8/10 w Warszawie. Na Gazeta.pl możecie śledzić relację live z tego spotkania.

"Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza", Dominik Szczepański (Wydawnictwo Agora). Kup na Publio.pl >> 

Książka 'Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza' ukaże się się nakładem Wydawnictwa Agora (mat. prasowe)Książka 'Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza' ukaże się się nakładem Wydawnictwa Agora (mat. prasowe) Książka 'Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza' ukaże się się nakładem Wydawnictwa Agora (mat. prasowe)