Karnowski chce się pozbyć serduszek ze sprzętu WOŚP. Argument? Obraża ludzką inteligencję

Jacek Karnowski nie chce, by sprzęt zakupiony ze środków zebranych przez WOŚP był oznaczany w szpitalach czerwonym serduszkami. Zaatakował też Jurka Owsiaka.

Karnowski podzielił się swoją opinią w ferworze dyskusji o słowach Patryka Jakiego. Wiceminister sprawiedliwości w dniu 26. finału WOŚP stwierdził - niezgodnie z prawdą - że pieniądze z puszek trafiają na Przystanek Woodstock.

Po tej wypowiedzi swój list do Jakiego skierowali rodzice zmarłej Anielki. Przekonują, że byli w szpitalu razem z rodziną ministra, która także korzystała ze sprzętu WOŚP. W odpowiedzi na to Jaki dostał jeszcze inny list - od innej rodziny, która z kolei broni ministra.

Do dyskusji postanowił też włączyć się jeden z braci Karnowskich. "Pomoc nie powinna dzielić" - napisał na Twitterze. Dlatego jego zdaniem:

Sprzęt mającej też wymiar polityczny WOŚP nie powinien być oznaczany naklejkami w szpitalach.

Tłumaczył przy tym, że "przecież chodzi o pomoc dzieciom". "A nie pałowanie tych, którzy nie mogą znieść agresywnego i ideologicznego słowotoku pana Jerzego" - podkreślił.

26. finał WOŚP na rekord

Miniony 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zanosi się na rekordowy. Tylko w dniu zbiórki udało się zgromadzić ponad 81 mln złotych. Ostateczna kwota będzie jednak znana dopiero w marcu - wciąż bowiem trwa wiele licytacji związanych z WOŚP.

Więcej o:
Komentarze (236)
Jacek Karnowski nie chce serduszek WOŚP
Zaloguj się
 • vontomke

  Oceniono 95 razy 91

  Co za kanalia, wczoraj upolitycznia i zeszmaca znak lotników na kasku Polskiego skoczka (że to hołd dla "poległych" w Smoleńsku), dzisiaj chce schować dowód dobroczynności Polaków i dumę z tej dobroczynności. Bydle, sku...el i skończona kanalia.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 40 razy 40

  Karnowski ty katolibski kretynie, zrób akcje podobna do Owsiakowej, kup jakikolwiek sprzęt dla szpitala, uratuj choć jedno życie a potem się będziesz wymądrzał...
  każdy kto się poważy na oderwanie serduszka ze sprzętu zakupionego przez WOSP, czyli przez nas należy się potężny kop w dupę

 • anette444

  Oceniono 39 razy 37

  Karnowskiego zawiść zżera.

 • k.dako

  Oceniono 34 razy 34

  ale ich boli....sama radość

 • rts44

  Oceniono 31 razy 31

  Karnowski co Ty kupiłeś abyś ĆWOKU decydował o serduszkach WOŚP??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX