Trwają poszukiwania Iwony Wieczorek. Policjanci natrafili na zaskakujące znalezisko

W Gdańsku trwają poszukiwania zaginionej Iwony Wieczorek. W trakcie przeczesywania terenu z wykorzystaniem georadaru policjanci natrafili nieoczekiwanie na wyjątkowe znalezisko - podaje trójmiejska "Wyborcza".

Poszukiwania Iwony Wieczorek wszczęto na nowo po niedawnej analizie akt sprawy. Śledczy opublikowali też nieznane dotąd nagranie, które ich zdaniem może pomóc w rozwikłaniu zagadki.

Policjanci od kilkunastu dni przeczesują kilkadziesiąt punktów w gdańskim parku Reagana. To właśnie w tym rejonie Iwona Wieczorek była widziana po raz ostatni. W środę funkcjonariusze pracujący z wykorzystaniem georadaru natrafili na ludzkie szczątki - biegli datują jednak ich pochodzenie na okres II wojny światowej.

Szczątki wydobyto wczoraj za pomocą koparki. Teraz trafią one do zakładu medycyny sądowej.

Więcej na Trójmiasto.wyborcza.pl

Iwona Wieczorek - tajemnicze zniknięcie

19-letnia wówczas Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku. Tamtego wieczoru dziewczyna bawiła się w jednym z sopockim klubów. Po kłótni z koleżanką zdecydowała się sama wrócić do domu. Od tamtej pory ślad po niej zaginął. Mimo umorzenia sprawy przez prokuraturę, policja wciąż bada sprawę.