Prognoza pogody - Wtorek 18.07.2017

We wtorek 18.07.2017 w Polsce będzie przeważnie pogodnie, z niewielką ilością zachmurzeń i możliwymi lekkimi opadami deszczu.

Temperatura w kraju

Temperatura w kraju wyniesie dzisiaj od 18 stopni w Trójmieście, przez 23 stopnie w Warszawie, do maksymalnie 25 stopni w Lublinie.

W pozostałej części kraju temperatura wyniesie średnio 19 stopni Celsjusza.

Powieje wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody dla poszczególnych miejscowości:

Warszawa

Przez cały dzień pogodnie. Temperatura w południe 23 stopnie Celsjusza. Ciśnienie wyniesie około 1023 hPa, a po południu lekko spadnie. Wiatr słaby, północno-zachodni

Pogoda w Krakowie

Pogodnie, z lekkim zachmurzeniem. Termometr pokaże maksymalnie 25 stopni Celsjusza. Ciśnienie w ciągu dnia wyniesie 980 hPa, a po południu lekko spadnie. Wiatr słaby, północno-zachodni.

Pogoda we Wrocławiu

Lekki deszcz z przejaśnieniami. Temperatura w południe wyniesie 21 stopni Celsjusza. Ciśnienie wyniesie około 1015 hPa, a po południu lekko spadnie. Wiatr słaby, północno-zachodni.

Pogoda w Trójmieście

Pochmurnie z przejaśnieniami. Termometr pokaże maksymalnie 18 stopni. Ciśnienie wyniesie 1028 hPa, a po południu lekko spadnie. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni.

Pogoda w Lublinie

Pogodnie. Temperatura w południe wyniesie 25 stopni Celsjusza. Ciśnienie wyniesie 1007 hPa, a po południu lekko spadnie. Wiatr łagodny, północno-zachodni.

Więcej o: