Dzień dobry emocje. Wystartowaliśmy z kampanią Gazeta.pl!

Marzec to dla redakcji Gazeta.pl czas pełen emocji, bo wystartowaliśmy z kampanią reklamową - największą jaką kiedykolwiek zrobiliśmy.

To dla nas duża rzecz. I dlatego opowiadamy w niej historie, którymi wspólnie żyliśmy i żyjemy. O politykach, którzy Was wkurzają albo inspirują, o sportowcach, którzy dają Wam chwile wzruszeń, albo zawodu, o wydarzeniach, które bawią do łez i takich, w które aż trudno uwierzyć. Każda z tych historii to tysiące komentarzy, lajków i szerów. Każda to mnóstwo emocji. W Gazeta.pl wierzymy, że prawdziwa historia zaczyna się tam, gdzie pojawiają się emocje. I właśnie takich historii dla Was szukamy.

Nasz newsroom non-stop dostarcza Wam najnowsze informacje, nasz magazyn Weekend ciągle podsuwa Wam inspirujące teksty, nasze quizy zachęcają do sprawdzania swojej wiedzy, a nasze formaty wideo takie jak Haps i Myk starają się Was zaskoczyć poradami, które naprawdę ułatwiają życie. Jesteśmy z Wami na ekranach laptopów, komórek, w aplikacji Gazeta.pl LIVE, na Facebooku i na Twitterze. Wszędzie tam, gdzie szukacie newsów, albo po prostu lubicie ciekawie spędzić czas. Staramy się Wam to codziennie ułatwiać. I nie damy Wam się nudzić.

Gazeta.pl - tak powstawała nasza kampania