Matura próbna Operon 2019. Języki obce - odpowiedzi i arkusze próbnej matury

W czwartek 21 listopada w szkołach przeprowadzona została próbna matura z języków obcych. Arkusze przygotowane przez Operon pojawią się jeszcze dziś na stronie internetowej wydawnictwa. Gdzie szukać odpowiedzi do matury próbnej z języków obcych?
Zobacz wideo

O godzinie 9:00 w szkołach ponadpodstawowych przeprowadzono próbną maturę z języka obcego na poziomie podstawowym. O godzinie 14:00 rozpocznie się egzamin dla uczniów, którzy chcą sprawdzić znajomość z danego przedmiotu na poziomie rozszerzonym. Arkusze z odpowiedziami z matury próbnej publikowane będą już godzinę po zakończeniu egzaminów próbnych.

Próbna matura z języków obcych 2019 - gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

Arkusze z odpowiedziami do próbnej matury 2019/2020 z języków obcych zostaną opublikowane już około godziny 13:00 na stronie wydawnictwa. O 18:00 z kolei udostępnione zostaną próbne matury na poziomie rozszerzonym. Wszystkie arkusze wraz z odpowiedziami dostępne będą na stronie operon.pl.

Przyszli maturzyści będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na poziomie podstawowym i rozszerzonym z języka angielskiego i niemieckiego. Do właściwego egzaminu dojrzałości maturzyści przystąpią w dniach od 4 do 21 maja 2020 roku. Termin ten został wyznaczony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 

Więcej o: