Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - arkusze i odpowiedzi z JĘZYKÓW OBCYCH już jutro!

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem dobiegł końca. Po dwóch dniach zmagań uczniów z egzaminami z przedmiotów humanistycznych oraz matematyczno-przyrodniczych, dziś przyszedł czas na języki obce. Według uczniów był to najprostszy test sprawdzający wiedzę zarówno na poziomie podstawowym jaki rozszerzonym. Jak przebiegała część z języków obcych? Kiedy pojawią się oficjalne arkusze i odpowiedzi?

Próbny egzamin gimnazjalny, języki obce - poziom podstawowy

 

O godzinie 9:00 gimnazjaliści przystąpili do pisania egzaminu próbnego z języka obcego na poziomie podstawowym. Test trwał 60 minut i uczniowie w tym czasie mieli rozwiązać zadania z czytania ze zrozumieniem oraz słuchania. Obyło się bez problemów ze zrozumieniem treści poleń, dlatego powinny być wysokie wyniki! 

Zazwyczaj egzamin z języków obcych jest dość łatwy jednak spora część uczniów co roku popełnia też głupie błędy - sugeruje się pojedynczymi słowami w tekście lub poszczególnymi zdaniami z dialogów w nagraniach. Czytając komentarze gimnazjalistów w mediach społecznościowych wydaje się, że popełnili mało błędów i prawidłowo odpowiadali na pytania.

Na Twitterze widnieje wiele pozytywnych głosów, oto jeden z nich.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - język obcy - ROZSZERZENIE

Po godzinnej przerwie punktualnie o 11:00 niektórzy uczniowie zaczęli pisać egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym. Czas na rozwiązanie wszystkich zadań podobnie jak na poprzednim teście wynosił 60 minut. Uczniowie twierdzili, że rozszerzenie powinno być równie łatwe co podstawa i rzeczywiście tak było! Na tym nieobowiązkowym egzaminie występuje też polecenie o napisanie krótkiej wypowiedzi. Gimnazjaliści mieli do napisania e-mail, który pojawia się dość często na egzaminach gimnazjalnych.

W mediach społecznościowych po rozszerzeniu również pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Próbny egzamin gimnazjalny - Uczniowie udostępniają swoje wyniki na Twitterze!

Uczniowie gimnazjum znają już oficjalne arkusze i odpowiedzi Operonu z przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych. W mediach społecznościowych zaczęli umieszczać swoje prawdopodobne wyniki z tych egzaminów.

Próbny egzamin gimnazjalny 2016/2017 - ARKUSZE, ODPOWIEDZI - KIEDY?

Już jutro o godzinie 13:00 w serwisie Edulandia.pl zostaną opublikowane arkusze i odpowiedzi z ostatniego egzaminu - języków obcych zarówno na poziomie podstawowym jaki rozszerzonym. Sprawdź jaki osiągnąłeś wynik z próbnego egzaminu z Operonem 2016/2017!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!

Więcej o: