Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - koniec poziomu podstawowego z języków obcych

Próbny egzamin gimnazjalny z języków obcych na poziomie podstawowym właśnie się skończył. Dla uczniów, którzy zdecydowali się pisać poziom rozszerzony przygotowano arkusz, na którego rozwiązanie będzie 60 minut. Rozszerzenie zacznie się o godzinie 11:00. Co było na egzaminie z języków obcych? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem, język obcy – czas na rozszerzenie!

Gimnazjalny egzamin próbny z języka obcego na poziomie podstawowym rozpoczął się punktualnie o godzinie 9:00. Uczniowie przez 60 minut zmierzyli się z zadaniami z czytania ze zrozumieniem oraz słuchania. Nie było to zaskoczenie, ponieważ co roku występuje taka forma egzaminu. Zwykle test z języków obcych jest prosty tym razem również tak się stało.

Teraz czas na godzinną przerwę, a następnie o godzinie 11:00 wszyscy, którzy zdecydowali się na rozszerzenie napiszą je w określonym czasie – 60 minut.

Próbny egzamin gimnazjalny –"Angielski był mega łaaaaatwy"

W mediach społecznościowych uczniowie dzielą się na bieżąco jak poszła im podstawa z języków obcych. Trudno jest znaleźć negatywny komentarz. Większość uczniów twierdzi z radością, że egzamin był prosty!

Na Twitterze gimnazjaliści komentują egzamin w ten sposób:

Próbny egzamin gimnazjalny – kiedy odpowiedzi?

Już jutro o godzinie 13:00 na stronie Edulandia.pl pojawią się arkusze i odpowiedzi z języków obcych na obu poziomach. Sprawdź jaki wynik udało Ci się uzyskać z próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2016/2017!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!

Więcej o: