Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - ARKUSZE I ODPOWIEDZI z części matematyczno-przyrodniczej już jutro!

Próbny egzamin gimnazjalny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych zakończył się. Był to drugi dzień zmagań gimnazjalistów. Jutro ostatni test wiedzy tym razem z języków obcych! Co było w arkuszach z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych? Kiedy pojawią się odpowiedzi?

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - Przedmioty przyrodnicze

Uczniowie napisali dziś test, który sprawdził ich umiejętności z zakresu przedmiotów tj. biologia, chemia, fizyka, geografia. Okazało się, że przez 60 minut gimnazjaliści zmagali się z trudnym egzaminem i mają negatywne odczucia w kwestii swojego wyniku.

W mediach społecznościowych komentowali ten egzamin w następujący sposób:

"Przyrodnicze to była masakra"

"Fiz, biol, geo, chem to była jakaś porażka. Jak będę miała 10% to będzie cud"

Próbny egzamin gimnazjalny - MATEMATYKA

Część matematyczna zawsze wzbudza najwięcej emocji, ponieważ zazwyczaj jest trudna i budzi strach wśród uczniów. Dziś było podobnie, niestety większość gimnazjalistów nie podołała wymaganiom egzaminu z matematyki. 

Pocieszający jest fakt, że w mediach społecznościowych pojawiły się też pozytywne głosy mówiące, że matematyka była łatwa.

Na Twitterze widnieje sporo pozytywnych komentarzy:

Próbny egzamin gimnazjalny - ODPOWIEDZI - już jutro!

8 grudnia o godzinie 13:00 na stronie Edulandia.pl pojawią się arkusze i odpowiedzi z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Będzie to okazja do przeanalizowania swojego arkusza, który może pomóc podczas kwietniowego egzaminu. Sprawdź, czy zdałeś próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2016/2017!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!

Więcej o: