Próbny egzamin gimnazjalny OPERON. Koniec testu z PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH. Co było? [ZADANIA, ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem trwa. Dziś, w środę 7 grudnia, uczniowie piszą egzamin w części matematyczno-przyrodniczej. Właśnie zakończyli test z przedmiotów przyrodniczych - biologii, chemii, fizyki i geografii. Jakie zadania pojawiły się na egzaminie? Czy były trudne? Odpowiedzi i rozwiązania już jutro!

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON, przedmioty przyrodnicze. Koniec egzaminu

Właśnie zakończyła się pierwsza część próbnego egzaminu gimnazjalny z Operonem w zakresie matematyczno-przyrodniczym. Uczniowie mieli 60 minut na rozwiązanie arkusza egzaminacyjnego z zadaniami z takich przedmiotów jak biologia, chemia, fizyka czy geografia.

Teraz czas na przerwę i odpoczynek, a dla niektórych - ostatnią powtórkę przed matematyką. Początek testu z matematyki już o godzinie 11.

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM. PRZYRODA - "M-A-S-A-K-R-A"?

Po teście z przedmiotów przyrodniczych uczniowie dzielą się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Na Twitterze pod hasztagiem #egzamingimnazjalny zamieszczają wpisy, w których komentują poziom egzaminu.

Chociaż według większości gimnazjalistów próbny egzamin z przedmiotów przyrodniczych był trudny pojawiają się głosy, że nie było tak źle. Oto niektóre komentarze:

"Przyrodnicze to była masakra"

"Fiz, biol, geo, chem to była jakaś porażka. Jak będę miała 10% to będzie cud"

"Zrobiłam przyrodniczą część w 32 minuty, w sumie takie znośne było"

"Część przyrodnicza była easy, tak mi się wydaje ale na pewno lepiej niż historia wczoraj"

 

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM. Przedmioty PRZYRODNICZE. Jutro ODPOWIEDZI

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13 na stronie Edulandia.pl pojawią się klucze odpowiedzi i oficjalne arkusze Operonu do próbnego egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej. Dzięki temu każdy gimnazjalista będzie mógł sprawdzić, jak mu poszło i dowie się, nad czym musi jeszcze popracować przed prawdziwym egzaminem gimnazjalnym. Sprawdź nasze odpowiedzi i zobacz, czy zdałeś próbny egzamin gimnazjalny!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!

Więcej o: