Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2016/2017. MATEMATYKA - uczniowie piszą [RELACJA NA ŻYWO]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem, dzień drugi. Dziś uczniowie przystępują do części matematyczno-przyrodniczej. Test z przedmiotów przyrodniczych już za nimi. Teraz gimnazjaliści piszą egzamin z matematyki. Czy będzie trudny? Odpowiedzi już jutro na Edulandia.pl.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON. Trwa test z matematyki

 

Dzisiaj, 7 grudnia, odbywa się próbny egzamin gimnazjalny w części matematyczno-przyrodniczej. Uczniowie ostatnich klas gimnazjów napisali już test z przedmiotów przyrodniczych, czyli biologii, chemii, fizyki i geografii. Oto ich wrażenia po tym egzaminie:

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM, matematyka. Jakie będą zadania?

Co roku uczniowie najbardziej stresują się przed testem z matematyki. Nie inaczej jest w tym roku przed próbnym egzaminem gimnazjalnym z Operonem. Na Twitterze pod hasztagiem #egzamingimnazjalny gimnazjaliści dzielili się emocjami towarzyszącymi im przed wejściem na salę egzaminacyjną.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON, matematyka. ODPOWIEDZI już jutro

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13 w serwisie Edulandia.pl opublikujemy oficjalne arkusze i klucze odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem z części matematyczno-przyrodniczej. Dzięki temu gimnazjaliści będą mogli sprawdzić, czy poprawnie rozwiązali zadania w arkuszach egzaminacyjnych oraz oszacować, ile punktów udało im się zdobyć. Gimnazjalisto, sprawdź, czy zdałeś próbny egzamin gimnazjalny!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!