Próbny egzamin gimnazjalny OPERON. Koniec JĘZYKA POLSKIEGO! Znamy zadania! [TESTY, ARKUSZE]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem rozpoczął się dzisiaj testami z przedmiotów humanistycznych. Rano uczniowie napisali egzamin z historii i WOS-u. Właśnie zakończyli test z języka polskiego. Wiemy już, jakie były zadania. Odpowiedzi znajdziecie jutro na Edulandia.pl.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2016/2017. Język polski - "Banalne"

Po tej części próbnego egzaminu gimnazjalnego większość uczniów jest zadania, że arkusz z języka polskiego był bardzo łatwy. Potwierdzają to komentarze na Twitterze. Gimnazjaliści mówią, że o wiele lepiej poszedł im test z języka polskiego niż egzamin z historii i WOS-u.

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM, język polski. Znamy ZADANIA

Wiemy już, jakie zadania pojawiły się na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem z języka polskiego. Uczniowie musieli przeczytać m.in. tekst o hajtowaniu i o hipsterach. 

"Tekst o hejtowaniu. I kto to jest "hipster"

Dłuższą wypowiedzią pisemną, którą należało napisać na końcu arkusze, okazała się rozprawka. Nie wszystkim gimnazjalistom ta forma przypadła do gustu, ale dla części uczniów i to zadania okazało się bardzo łatwe.

"Byłam szczęśliwa jak zobaczyłam ze to rozprawka bo nie miałam ochoty pisać opowiadań"

"Napisałem tę rozprawkę w całym wyznaczonym miejscu i jeszcze dopisałem pod spodem kilka linijek bo się nie zmieściłem"

"Modliłam się o tę rozprawkę"

"Rozprawka wyszła mi beznadziejnie"

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2016/2017. Jutro ODPOWIEDZI!

Już jutro o godzinie 13 w serwisie Edulandia.pl pojawią się klucze odpowiedzi i oficjalne arkusze Operonu do próbnego egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów humanistycznych. Opublikujemy dwa zestawy arkuszy i odpowiedzi: do historii i WOS-u, oraz do języka polskiego. Gimnazjalisto, sprawdź, czy zdałeś próbny egzamin gimnazjalny!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!

Więcej o: