Próbny egzamin gimnazjalny, część humanistyczna już dziś

Próbny egzamin gimnazjalny odbędzie się już o godzinie 9.00. Wtedy rozpocznie się egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie. Następnie o godz. 11.00 uczniowie zasiądą do egzaminu z języka polskiego potrwa on 60 minut. W ciągu najbliższych trzech dni, gimnazjaliści napiszą egzaminy z następujących części: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i z języków obcych.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem

Próbny Egzamin Gimnazjalny z wydawnictwem Operon to coroczny projekt. W grudniu uczniowie z całej Polski mają możliwość sprawdzić swoją wiedzę przed prawdziwym egzaminem w kwietniu. Po raz pierwszy gimnazjaliści zmierzyli się z próbnym egzaminem z Operonem w grudniu 2007 roku. Obecnie przystępuje do niego ponad 60% gimnazjalistów. Jak zapewnia Operon, arkusze egzaminacyjne są opracowywane przez doświadczonych egzaminatorów.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON. ODPOWIEDZI na Edulandia.pl

Dzień po każdym egzaminie o godzinie 13 na stronie Edulandia.pl będziemy publikować oficjalne arkusze i klucze odpowiedzi do testów. Opublikujemy materiały do każdej części próbnego egzaminu gimnazjalnego: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej oraz językowej. Gimnazjalisto, sprawdź, czy zdałeś!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!