Prbny egzamin gimnazjalny OPERON. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE - uczniowie pisz! [RELACJA NA YWO]

Prbny egzamin gimnazjalny z Operonem - dzie drugi. Dzi postrach gimnazjalistw - matematyka, a take przedmioty przyrodnicze: biologia, chemia, fizyka i geografia. Co bdzie w arkuszach? Egzamin wanie trwa. Odpowiedzi ju jutro!

Próbny egzamin gimnazjalny, OPERON. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE - trwa egzamin

O 9 rozpoczął się próbny egzamin gimnazjalny z przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, fizyki i geografii. Uczniowie mają 60 minut na jego napisanie. W arkuszu pojawi się ponad 20 zadań sprawdzający ich wiedzę.

Czy egzamin z przedmiotów przyrodniczych będzie trudny? Przekonamy się już wkrótce!

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM. O 11 matematyka

Godzinę po oficjalnym zakończeniu próbnego egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów przyrodniczej gimnazjaliści zmierzą się z testem z matematyki. Ten egzamin jest uważany przez uczniów za najtrudniejszy ze wszystkich. 

Na rozwiązanie zadań w arkuszach gimnazjaliści dostaną 90 minut. W arkuszu pojawi się prawdopodobnie ok. 20 zadań. Niektóre będą miały charakter zamknięty (a, b, c, d), inne - otwarty.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON. MATEMATYKA I PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE - o tym musisz pamiętać!

Udając się na próbny egzamin gimnazjalny w części matematyczno-przyrodniczej należy mieć ze sobą długopis lub pióro z czarnym tuszem bądź atramentem, oraz linijkę. Trzeba pamiętać, że wszelkie rysunki, które być może trzeba będzie wykonać przy zadaniach matematycznych, również muszą być nakreślone wyłącznie długopisem. 

Rysunki wykonane za pomocą ołówka nie będą brane pod uwagę! Jeśli gimnazjalista nakreśli je ołówkiem straci cenne punkty.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem, część MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA. jutro ODPOWIEDZI

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13 na stronie Edulandia.pl pojawią się arkusze egzaminacyjne i klucze odpowiedzi do części matematyczno-przyrodniczej z próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem. Każdy gimnazjalista będzie mógł sprawdzić, czy udzielił poprawnych odpowiedzi do zadań z matematyki, a także z biologii, chemii, fizyki i geografii. Sprawdź, jak napisałeś próbny egzamin gimnazjalny z Operonem!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!