Próbny egzamin gimnazjalny OPERON. Dziś test z MATEMATYKI I PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH [ZADANIA, ARKUSZE]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2016/2017 z matematyki i przedmiotów przyrodniczych odbywa się właśnie dziś, 7 grudnia. O 9 uczniowie napiszą egzamin z przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, fizyki i geografii. Po godzinnej przerwie czeka ich test z matematyki. Jakie zadania będą na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem? Odpowiedzi już jutro!

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem, część matematyczno-przyrodnicza. Dziś egzamin

O godzinie 9 gimnazjaliści napiszą test z przedmiotów przyrodniczych w ramach próbnego egzaminu gimnazjalnego 2016/2017. Na rozwiązanie zadań z biologii, chemii, fizyki i geografii będą mieć 60 minut. 

Po kolejnych 60 minutach przerwy uczniowie ostatnich klas gimnazjów przystąpią do egzaminu z matematyki. Dla wielu to właśnie ten sprawdzian jest najtrudniejszy. Wielu gimnazjalistów boi się, że nie poradzi sobie z zadaniami w arkuszu.

Próbny egzamin gimnazjalny Operon, MATEMATYKA I PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. Czy zadania będą trudne?

Przed kolejnym dniem próbnego egzaminu gimnazjalnego uczniowie dzielą się swoimi przeczuciami i obawami w mediach społecznościowych. Na Twitterze gimnazjaliści wyrażają swoje emocje przed egzaminami:

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem. Jutro JĘZYKI OBCE

W czwartek, czyli ostatniego dnia próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem, uczniowie napiszą testy z języków obcych - angielskiego lub niemieckiego. O godzinie 9 egzaminy te odbędą się na poziomie podstawowym. Później przyjdzie pora na poziom rozszerzony. Oba egzaminy potrwają 60 minut.

Próbny egzamin gimnazjalny Operon, MATEMATYKA I PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. Jutro ODPOWIEDZI!

Już jutro o godzinie 13 na stronie Edulandia.pl zostaną opublikowane arkusze i klucze odpowiedzi do testów z matematyki i przedmiotów dodatkowych. Ponownie analizując te materiały każdy gimnazjalista będzie mógł przekonać się, czy poprawnie rozwiązał zadania na egzaminie. Sprawdź, czy poradziłeś sobie na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!

Więcej o: