Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem, MATEMATYKA, PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. Egzamin już JUTRO!

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2016/2017 z matematyki i przedmiotów przyrodniczych odbędzie się w środę 7 grudnia. Najpierw uczniowie rozwiążą zadania z matematyki, a potem napiszą test z biologii, chemii, fizyki i geografii. Czy próbny egzamin gimnazjalny w części matematyczno-przyrodniczej będzie trudny? Odpowiedzi na Edulandia.pl!

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem, PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. Początek o 9

Drugi dzień próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem uczniowie ostatnich klas gimnazjów zaczną od napisania testu z przedmiotów przyrodniczych. Egzamin rozpocznie się o godzinie 9. Uczniowie będą mieli 60 minut, aby rozwiązać zadania z biologii, chemii, fizyki i geografii.

W ubiegłym roku arkusz z części przyrodniczej do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem składał się z 11 stron. Należało rozwiązać 26 zadań. 

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON, część matematyczno-przyrodnicza. O 11 matematyka

Drugiego dnia próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem gimnazjaliści zmierzą się też z przedmiotem, który większość z nich uważa za najtrudniejszy, czyli z matematyką. Początek tego egzaminu o godzinie 11. Na rozwiązanie arkuszy z zadaniami uczniowie będą mieli 90 minut. 

W zeszłym roku arkusz egzaminacyjny do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem z matematyki składał się z 7 stron. Znalazły się w nim 23 zadania - zamknięte i otwarte.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem, MATEMATYKA I PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. Jak nastroje gimnazjalistów?

Dla wielu uczniów część matematyczno-przyrodnicza próbnego egzaminu gimnazjalnego to najgorszy egzamin. Zwłaszcza matematyka zdaje się być postrachem gimnazjalistów. Jakie są nastroje uczniów klas trzecich przed jutrzejszymi testami?

Próbny egzamin gimnazjalny, Operon. Matematyka i przedmioty przyrodnicze. ODPOWIEDZI

Już dzień po przeprowadzeniu próbnego egzaminu gimnazjalnego w części matematyczno-przyrodniczej na stronie Edulandia.pl pojawią się arkusze i klucze odpowiedzi. Dzięki temu każdy gimnazjalista będzie mógł sprawdzić, czy udzielił poprawnych odpowiedzi oraz oszacować, ile punktów udało mu się zdobyć z testu z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Sprawdź, czy dobrze napisałeś próbny egzamin gimnazjalny z Operonem!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!

 

 

Więcej o: