Próbny egzamin gimnazjalny, Operon. MATEMATYKA, PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. Co będzie? [ZADANIA, ARKUSZE]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2016/2017 z matematyki i przedmiotów przyrodniczych odbędzie się już w środę 7 grudnia. Początek pierwszego testu o godzinie 9. Jakie zadania pojawią się na próbnym egzaminie gimnazjalnym z matematyki i przyrody? Czy testy będą trudne? Poćwicz z Edulandia.pl.

Próbny egzamin gimnazjalny, Operon. Matematyka, przedmioty przyrodnicze - poćwicz przed egzaminem!

 

Co roku na próbnym egzaminie gimnazjalnym z matematyki i przedmiotów przyrodniczych, jaki i na prawdziwym egzaminie, powtarzają się pewne zagadnienia i typy zadań. Dlatego jeśli uczniowie przygotowując się do testu będą rozwiązywać zadania z poprzednich lat, mają większą szansę na uzyskanie wysokiego wyniku.

Zobacz naszą bazę testów i arkuszy z próbnego egzaminu gimnazjalnego z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Rozwiązuj zadania, sprawdzaj odpowiedzi i przygotuj się do egzaminu!

Egzamin gimnazjalny, MATEMATYKA, PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE, baza testów >>

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem. Matematyka - jakie zadania mogą się pojawić?

Na egzaminie gimnazjalnym z matematyki zawsze pojawiają się takie zagadnienia jak procenty, wyrażenia arytmetyczne, wyrażenia algebraiczne, nierówności czy geometria.

Takie zadania pojawiły się na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem w grudniu 2015:

Próbny egzamin gimnazjalny, matematykaPróbny egzamin gimnazjalny, matematyka Fot. Operon

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem. Przedmioty przyrodnicze - co będzie?

Na egzaminie gimnazjalnym w części przyrodniczej zazwyczaj pojawiają się takie zagadnienia jak strefy klimatyczne, obliczanie szerokości i długości geograficznej, opór elektryczny, reakcje chemiczne czy różne układy w ciele człowieka.

To przykładowe zadania, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem z przedmiotów przyrodniczych w grudniu 2011:

Próbny egzamin gimnazjalny grudzień 2011Próbny egzamin gimnazjalny grudzień 2011 Fot. Operon

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem, matematyka i przedmioty przyrodnicze. ODPOWIEDZI, ZADANIA, ARKUSZE

Już dzień po próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem z części matematyczno-przyrodniczej, czyli w czwartek 8 grudnia, w serwisie Edulandia.pl opublikujemy arkusze i klucze odpowiedzi do tego testu. Materiały pojawią się na naszej stronie o godzinie 13. Gimnazjalisto, sprawdź, jak napisałeś próbny egzamin gimnazjalny z Operonem w części matematyczno-przyrodniczej!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z próbnym egzaminem gimnazjalnym na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi gimnazjalistami możesz przygotować się do egzaminu oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Gimnazjalipsę"!

Więcej o: