Matura próbna 2016/2017, przedmioty dodatkowe [historia, wos, biologia, chemia, fizyka] już dziś

Dziś ostatni dzień matur próbnych z Operonem. Uczniowie zmierzą jednym z dodatkowych przedmiotów. Do wyboru mają: historię, wos, biologię, chemię, fizykę i geografię.

Próbna matura OPERON, przedmioty dodatkowe. Ile trwa egzamin?

Matura próbna 2016/2017 z przedmiotów dodatkowych rozpocznie się o godzinie 9.00. Maturę z przedmiotu dodatkowego można zdawać tylko na poziomie rozszerzonym. Egzamin tra 180 minut.

Maturę próbną uczniowie mogą zdawać z następujących przedmiotów:

- biologia
- chemia
- fizyka
- geografia
- historia
- wiedza o społeczeństwie

Próbna matura z OPERONEM, przedmioty dodatkowe. Co można zabrać na egzamin? 

Każdy zdający musi mieć długopis lub pióro z czarnym tuszem/atramentem do rozwiązywania zadań egzaminu pisemnego. W zależności od zdawanego przedmiotu może też korzystać z materiałów pomocniczych przygotowanych w każdej sali, jak również z własnych urządzeń i przyborów.

Biologia

- każdy zdający może mieć linijkę

Chemia

- karta wybranych tablic chemicznych dla każdego zdającego, każdy zdający może mieć linijkę i kalkulator prosty*

Fizyka i astronomia

- karta wybranych wzorów i stałych fizycznych dla każdego zdającego, każdy zdający może mieć linijkę oraz kalkulator prosty*

Geografia

- każdy zdający powinien mieć linijkę, lupę, kalkulator prosty*

Historia

- każdy zdający może mieć lupę

Matura próbna OPERON, przedmioty dodatkowe. ODPOWIEDZI już dziś!
Odpowiedzi do matury próbnej z przedmiotów dodatkowych opublikujemy Ostatniego dnia próbnych matur z Operonem opublikujemy odpowiedzi do wszystkich matur z przedmiotów dodatkowych. Na stronie Edulandia.pl pojawią się odpowiedzi do biologii, chemii, fizyki, geografii, historii i WOS-u. Sprawdź, czy zdałeś próbną maturę!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>>

Więcej o: