Matura próbna z Operonem. ODPOWIEDZI MATEMATYKA [ZADANIA, ARKUSZE, TESTY]

Próbna matura z Operonem odbyła się w środę 23 listopada. Egzamin był bardzo trudny! Wielu uczniów nie rozwiązała wszystkich zadań. Publikujemy odpowiedzi do matury próbnej z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Sprawdź, czy zdałeś próbną maturę!

Matura próbna OPERON, matematyka podstawowa. "Wchodzisz na podstawę, a tam rozszerzenie"

O 9 rano uczniowie zaczęli rozwiązywać próbną maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Mieli na to 170 minut. Jednak większość maturzystów opuściło salę egzaminacyjną przed upływem limitu czasu. Na Twitterze komentowali, że egzamin był bardzo trudny.

Próbna matura MATEMATYKA, Operon. Dużo funkcji, ale najgorsze były Anka i Danka

Wiemy już, jakie zadania pojawiły się na próbnej maturze z matematyki na poziomie podstawowym. Najgorsze zadanie to według maturzystów układ równań, który trzeba było ułożyć, żeby dowiedzieć się, w jakim wieku są Anka i Danka.

Publikujemy odpowiedzi i arkusze!

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE 

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI 

Matura próbna 2016/2017, matematyka. Na rozszerzeniu też nie było łatwo

O 14 część uczniów przystąpiła do pisania próbnej matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Mieli na to 180 minut. Ten egzamin jednak też okazał się trudny.

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE 

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI 

Matura próbna z OPERONEM. Dziś angielski i niemiecki

Dzisiaj uczniowie pisali egzaminy z języka angielskiego i niemieckiego. Te przedmioty zazwyczaj nie sprawiają im trudności. Według wpisów na Twitterze matura z angielskiego na poziomie podstawowym była wręcz banalna, podobnie jak egzamin z podstawowego niemieckiego. 

O 14 maturzyści napiszą próbną maturę z języków obcych na poziomie rozszerzonym. Odpowiedzi już jutro o 13!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>

Więcej o: