Matura próbna z Operonem 2016/2017 - ANGIELSKI, NIEMIECKI. Co było na egzaminach?

Matura próbna z przedmiotów obowiązkowych dobiega końca, uczniowie sprawdzali dziś swoje umiejętności z języka angielskiego i niemieckiego. Dla niektórych matura próbna na poziomie podstawowym to nie koniec zmagań, część uczniów pisze też angielski i niemiecki na poziomie rozszerzonym. Co było w arkuszach? Wiemy jakie zadania pojawiły się na poziomie podstawowym.

Matura próbna Operon - ANGIELSKI, NIEMIECKI - "Angielski był easy"

Matura próbna z angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym zaczął się o godzinie 9:00. Matura próbna właśnie się zakończyła, a uczniowie na jej napisanie mieli 120 minut.

Po dwóch ciężkich egzaminach z języka polskiego i matematyki, maturzyści mieli nadzieję, że matura próbna z języka angielskiego i niemieckiego będzie prosta. Z komentarzy w internecie wynika, że maturzyści nie mieli żadnego problemu z ostatnim egzaminem obowiązkowym.

Matura próbna, angielski, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, angielski, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna, angielski, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, angielski, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna 2016/2017 - ANGIELSKI, NIEMIECKI - Zadania w arkuszach

Na próbnej maturze z angielskiego, maturzyści raczej nie mieli problemu z rozwiązywaniem zadań z części czytanej i słuchanej. Temat wypracowania o zwierzątkach domowych, według uczniów był bardzo prosty i przyjemnie się o nim pisało. Wielu uczniów przekroczyło limit 130 słów jakie obowiązuje na wypracowaniu, ale to chyba nie będzie kłopotem.

Matura próbna, niemiecki, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE 

Matura próbna, niemiecki, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI 

Matura próbna, niemiecki, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, niemiecki, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Maturzyści w tym samym czasie pisali też maturę próbną na poziomie podstawowym z języka niemieckiego. W internecie podzielili się z czym zmagali się na egzaminie.

Próbna matura z Operonem - ANGIELSKI, NIEMIECKI - Poziom rozszerzony

O godzinie 14 maturzyści zmierzyli się z maturą próbną z języka angielskiego i niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Egzamin trwał 150 minut. Czy był tak łatwy jak na poziomie podstawowym?

Matura próbna z Operonem 2016/2017 - ODPOWIEDZI na Edulandia.pl!

Na stronie Edulandia.pl opublikujemy odpowiedzi do próbnej matury z języka angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wczoraj opublikowaliśmy materiały dotyczące próbnej matury z języka polskiego.

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>

Więcej o: