Matura próbna z Operonem, ANGIELSKI. Wiemy, co było! Słuchanka o sporcie [ZADANIA, ARKUSZE]

Matura próbna z Operonem z języka angielskiego i niemieckiego to dla uczniów przeważnie najłatwiejsze egzaminy. Dziś o 9 maturzyści zaczęli pisać próbną maturę z podstawowego angielskiego i niemieckiego. Wielu maturzystów już napisało egzamin - wiemy, jakie były zadania na angielskim! Czy matura z angielskiego była trudna?

Próbna matura z OPERONEM, angielski. Egzamin był banalnie prosty!

 

Na napisanie matury próbnej z angielskiego na poziomie podstawowym uczniowie mają 120 minut. Jednak wielu maturzystów już poradziło sobie z próbną maturą z tego przedmiotu! Z komentarzy zamieszczanych w mediach społecznościowych wynika, że matura z angielskiego podstawowego i tym razem okazała się łatwa.

Mamy już informację o pierwszych zadaniach, jakie pojawiły się w arkuszach egzaminacyjnych z podstawowego angielskiego.

Próbna matura z OPERONEM, angielski. ZADANIA: słuchanka o sporcie, wypracowanie o zwierzaku

Dłuższą formą pisemną był wpis na forum o chorym zwierzaku - należało udzielić porady chłopakowi, który kupił siostrze na urodziny pupila, jednak okazało się, że są z nim problemy.

Zadania ze słuchu dotyczyły tematyki sportowej. Pojawiła się też słuchanka o kawiarni.

Matura próbna OPERON, angielski. Dziś o 14 poziom rozszerzony

Próbna matura z języka angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym zakończy się o 11. Uczniowie, którzy przystąpią do matury z języków obcych także na poziomie rozszerzonym będą mieli chwilę przerwy.

O 14 rozpocznie się matura próbna z angielskiego i niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Na napisanie tego egzaminu uczniowie będą mieli 150 minut. Czy te testy będą równie banalne jak zadania na poziomie podstawowym? 

Matura próbna ANGIELSKI, NIEMIECKI. Odpowiedzi już jutro!

Już jutro o godzinie 13 na Edulandia.pl opublikujemy oficjalne arkusze Operonu i klucze odpowiedzi do matury próbnej z angielskiego i niemieckiego. Na naszej stronie pojawią się materiały do tych egzaminów zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś próbną maturę z Operonem z angielskiego i niemieckiego!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Ożeż w maturę"!

Więcej o: