Matura próbna OPERON, matematyka - ODPOWIEDZI jutro o 13

Matura próbna z Operonem z matematyki dobiegła końca. Dla wielu uczniów to był najtrudniejszy egzamin. Potwierdzają to komentarze na Twitterze. Czy matura próbna z matematyki rzeczywiście była taka trudna? Odpowiedzi i arkusze już jutro na Edulandia.pl.

Matura próbna OPERON, matematyka. Bardzo trudny egzamin!

Jak donoszą maturzyści, egzamin próbny z matematyki był w tym roku wyjątkowo trudny. Pojawiło się wiele zadań na funkcje i ciągi. Hitem (w negatywnym tego słowa znaczeniu) okazało się zadania na układ nierówności, którego bohaterkami były Anka i Danka - należało obliczyć wiek obu tych pań. Większość maturzystów poległo na tym zadaniu.

Próbna matura 2016/2017, matematyka. Rozszerzenie równie trudne

Także ci uczniowie, którzy przystąpili dziś o 14 do próbnej matury z matematyki na poziomie rozszerzonym nie kryli złości i rozczarowania. Na Twitterze pisali, że ten egzamin był zdecydowanie trudny. Wielu maturzystów wychodziło z sali egzaminacyjnej przed czasem, ponieważ nie poradziło sobie z wszystkimi zadaniami.

Matura próbna z OPERONEM, matematyka. ODPOWIEDZI jutro

Już jutro o 13 w serwisie Edulandia.pl opublikujemy klucze odpowiedzi i arkusze do próbnej matury z matematyki. Dzięki temu maturzyści będą mogli sprawdzić, czy poprawnie rozwiązali zadania. Sprawdź, czy zdałeś maturę próbną z matematyki!

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE 

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI 

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Próbna matura z Operonem - to jeszcze nie koniec egzaminów

Jutro o 9 maturzyści przystąpią do matury próbnej z języków obcych. Większość z nich jak co roku napisze egzamin z języka angielskiego. Drugim najchętniej wybieranym egzaminem z języków obcych jest język niemiecki. Te egzaminy zazwyczaj okazują się dość łatwe dla zdających.

W piątek próbna matura z Operonem zakończy się egzaminami z przedmiotów dodatkowych. Odpowiedzi do każdego przedmiotu będą publikowane dzień później na Edulandia.pl.

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>

Więcej o: