Matura próbna Operon - MATEMATYKA. Trudna podstawa! Pora na rozszerzenie [TESTY, ZADANIA]

Matura próbna z Operonem trwa - dziś matematyka. Uczniowie napisali już maturę próbną na poziomie podstawowym. Teraz część maturzystów rozwiązuje maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym. Co będzie w arkuszach? Wiemy już, jakie zadania pojawiły się na matematyce na poziomie podstawowym.

Próbna matura OPERON, matematyka. "Na pewno tego nie zdałam"

Od 9 maturzyści pisali maturę próbną z matematyki na poziomie podstawowym. Mieli na to 170 minut. Egzamin już się zakończył.

Z komentarzy w internecie wynika, że próbna matura z matematyki była bardzo trudna - wielu uczniów jest zdania, że polecenia były bardzo skomplikowane. Niektórzy zdający twierdzili wręcz, że chyba otrzymali arkusze do matury na poziomie rozszerzonym.

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna 2016/2017, MATEMATYKA. ZADANIA w arkuszach

Wiemy już, jakie typy zadań pojawiły się na maturze próbnej z matematyki podstawowej. Z postów na Twitterze wynika, że w arkuszach pojawiły się takie zagadnienia jak funkcje, ciągi czy nierówność kwadratowa. Pojawiła się też trygonometria.

Zadaniem, które sprawiło maturzystom najwięcej problemów było obliczenie wieku Anki i Danki. Twitter został zalany przez emocjonujące wpisy na temat tego polecenia. Do tej pory trwa dyskusja: ile lat miała Anka, a ile Danka?

Próbna matura OPERON, matematyka. Trwa egzamin z matematyki rozszerzonej

O godzinie 14 część uczniów zaczęła rozwiązywać arkusz maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym. Na napisanie tego egzaminu mają 180 minut. Czy matematyka rozszerzona pójdzie im lepiej niż podstawowa?

Matura próbna z Operonem - ODPOWIEDZI na Edulandia.pl

Już jutro o godzinie 13 na stronie Edulandia.pl opublikujemy odpowiedzi do próbnej matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dziś opublikowaliśmy materiały dotyczące próbnej matury z języka polskiego.

Matura próbna, język polski, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE >>

Matura próbna, język polski, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Matura próbna, język polski, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE >>

Matura próbna, język polski, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>

 

 

Więcej o: