Matura próbna z Operonem, MATEMATYKA - wiemy, co było! [ZADANIA, TESTY, ODPOWIEDZI]

Matura próbna z Operonem z matematyki właśnie trwa. Uczniowie piszą egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Niektórzy już skończyli rozwiązywać zadania i dzielą się informacjami o tym, co było w arkuszach. Jakie zadania były na maturze próbnej z matematyki?

Próbna matura 2016/2016, Operon. Matematyka była trudna!

Matura próbna z Operonem z matematyki na poziomie podstawowym rozpoczęła się dziś o 9. Uczniowie mają 170 minut na rozwiązanie arkusza z zadaniami. Ale już teraz w mediach społecznościowych pojawiają się wpisy tych, którzy już opuścili sale egzaminacyjne.

Za pośrednictwem Twitterze maturzyści dzielą się informacjami o zadaniach, jakie pojawiły się na maturze próbnej z matematyki. Zdaniem większości próbna matura z tego przedmiotu na poziomie podstawowym nie należała do najłatwiejszych. Niektóre osoby wychodziły z egzaminu bez rozwiązania wszystkich zadań.

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna z OPERONEM, matematyka. ZADANIA na matematyce - "Dużo funkcji"

Z informacji zamieszczonych przez maturzystów w mediach społecznościowych wiemy już, jakie typy zadań pojawiły się w tej edycji matury próbnej z Operonem z matematyka na poziomie podstawowym.

Jedno z zadań otwartych dotyczyło nierówności.

Próbna matura OPERON, matematyka. Dziś jeszcze poziom rozszerzony

O godzinie 14 część maturzystów przystąpi do egzaminu z matematyki na poziomie rozszerzonym. Będą mieli 180 minut na rozwiązanie wszystkich zadań z arkusza egzaminacyjnego.

Jutro maturzystów czekają egzaminy z języków obcych, a pojutrze - z przedmiotów dodatkowych.

Matura próbna, matematyka. ODPOWIEDZI już jutro

Jutro o godzinie 13 w serwisie Edulandia.pl opublikujemy klucze odpowiedzi i oficjalne arkusze do próbnej matury z matematyki - z poziomu podstawowego i rozszerzonego. Sprawdź, czy poprawnie rozwiązałeś zadania. Przekonaj się, czy zdałeś maturę próbną z matematyki z Operonem.

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>

Więcej o: