Matura próbna z Operonem - MATEMATYKA: uczniowie piszą test z matematyki [RELACJA NA ŻYWO]

Matura próbna 2016/2017 z Operonem - zaczął się drugi dzień egzaminów. Dziś uczniowie piszą próbną maturę z matematyki. O 9 rozpoczęli rozwiązywanie arkuszy z matematyki na poziomie podstawowym. Jakie zadania znajdą się w arkuszu? Czy matura próbna z matematyki będzie trudna? Odpowiedzi jutro na Edulandia.pl.

Matura próbna OPERON, matematyka. Uczniowie piszą egzamin

Próbna matura 2016/2017 z Operonem z matematyki rozpoczęła się 23 listopada punktualnie o godzinie 9. Na rozwiązanie zadań w arkuszu na poziomie podstawowym uczniowie mają 170 minut. Później nastąpi prawie godzina przerwy. 

O 14 część maturzystów zacznie pisać maturę próbną z matematyki na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie tego testu będą mieli 180 minut. Czy zadania będą łatwe czy trudne? Przekonamy się już niebawem.

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Próbna matura MATEMATYKA, Operon. Wrażenia przed egzaminem

Maturzyści chętnie dzielą się między sobą swoimi obawami i wrażeniami przed egzaminami w ramach matury próbnej. Najwięcej emocji wzbudza właśnie egzamin z matematyki. Jakie nastawienie przed tym testem mieli tegoroczni maturzyści?

Jak wynika z zamieszczonych w sieci wpisów dla większości maturzystów to właśnie matematyka pozostaje najgorszym egzaminem.

Próbna matura 2016/2017. Co było na języku polskim?

Wczoraj, pierwszego dnia matur próbnych z Operonem, maturzyści napisali egzaminy z języka polskiego. Wiemy już, co pojawiło się w arkuszach.

Na poziomie podstawowym uczniowie zmierzyli się z fragmentem "Lalki" Bolesława Prusa. Na jego podstawie musieli napisać wypracowanie o tym, czy książki mają wpływ na człowieka. Poza tym w arkuszu maturalnym z polskiego podstawowego pojawił się też sonet Adama Mickiewicza - "Do Niemna", oraz fragment tekstu autorstwa prof. Jana Miodka.

Z kolei na maturze próbnej z polskiego na poziomie rozszerzonym jeden z tematów wypracowania dotyczył "Potopu" Henryka Sienkiewicza.

Matura próbna z Operonem, MATEMATYKA - arkusze i odpowiedzi już jutro!

Jutro o 13:00 na stronie Edulandia.pl zostaną opublikowane klucze odpowiedzi i oficjalne arkusze do matury próbnej z Operonem. Dzięki temu maturzyści będą mogli przekonać się, czy prawidłowo rozwiązali zadania, które pojawiły się w arkuszach próbnej matury. Będą też mogli oszacować, ile punktów udało im się uzyskać. Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś maturę próbną z Operonem z matematyki!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>

 

Więcej o: