Matura próbna 2016/2017 - MATEMATYKA już jutro! Co będzie? [ZADANIA, ODPOWIEDZI]

Matura próbna 2016/2017 z Operonem z matematyki odbędzie się w środę 23 listopada. To już jutro! O godzinie 9 uczniowie dostaną arkusze z matematyki podstawowej do rozwiązania. O 14 część z nich przystąpi do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Jakie zadania będą w arkuszach? Kiedy pojawią się odpowiedzi?

Próbna matura 2016/2017, OPERON. Matematyka już jutro

Drugiego dnia w ramach matury próbnej z Operonem uczniowie szkół ponadgimnazjalnych napiszą egzamin z matematyki. Zaczną rozwiązywać zadania w arkuszach maturalnych dokładnie o godzinie 9. Na napisanie matury próbnej z matematyki na poziomie podstawowym będą mieli 170 minut.

Potem nastąpi niespełna godzinna przerwa. O 14 część maturzystów zasiądzie do egzaminu z matematyki na poziomie rozszerzonym. Ten egzamin potrwa 180 minut.

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna z Operonem, matematyka. Nastroje przed egzaminem

Jak co roku maturzyści obawiają się najbardziej właśnie egzaminu z matematyki. Podobnie jest w tym roku przed próbną maturą z Operonem. Maturzyści już dziś dzielą się swoimi obawami przed maturą z matematyki w mediach społecznościowych. Oto niektóre wpisy:

Próbna matura 2016/2017, matematyka. ODPOWIEDZI i arkusze

Klucz odpowiedzi i oficjalne arkusze do próbnej matury z matematyki znajdziesz na Edulandia.pl. Już dzień po egzaminie opublikujemy przykładowe rozwiązania do matury próbnej z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dzięki temu każdy maturzysta będzie mógł sprawdzić, jak mu poszło.

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>

Więcej o: