Próbna matura z Operonem 2016/2017 już JUTRO! Polski, matematyka, angielski - co będzie na próbnej maturze?

Próbna matura z Operonem 2016/2017 rozpocznie się już jutro, we wtorek 21 listopada 2016. Pierwszego dnia próbnej matury uczniowie przystąpią do egzaminu z języka polskiego. Potem czeka ich matematyka, język obcy i przedmioty dodatkowe. Jakie zadania pojawią się na próbnej maturze z Operonem 2016/2017? Czy były przecieki? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi do próbnej matury z Operonem?

Próbna matura z Operonem 2016/2017 - próbna matura już jutro! [JĘZYK POLSKI]

 

We wtorek 21 listopada punktualnie o godzinie 9 uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zasiądą do próbnej matury z Operonem z języka polskiego. Rano odbędzie się egzamin na poziomie podstawowym - potrwa 170 minut.

Po przewie, o godzinie 14, część tegorocznych maturzystów rozpocznie rozwiązywanie zadań w ramach próbnej matury z Operonem z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Na wypełnienie arkusza będą mieli 180 minut.

Co będzie na próbnej maturze z Operonem z JĘZYKA POLSKIEGO? Zobacz zadania z poprzednich lat >>

Matura próbna 2016/2017 OPERON. Harmonogram egzaminów w ramach próbnej matury

Próbna matura z Operonem potrwa do końca tygodnia - ostatnie egzaminy odbędą się w piątek 25 listopada. Oto szczegółowy harmonogram egzaminów:

22 listopada (wtorek) - próbna matura z Operonem z języka polskiego:

09:00 - Egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym (170 minut)

11:50 - 14:00 - Przerwa

14:00 - Egzamin z języka polskiego na poziomie rozszerzonym (180 minut)

23 listopada (środa) - próbna matura z Operonem z matematyki:

09:00 - Egzamin z matematyki na poziomie podstawowym (170 minut)

11:50 - 14:00 - Przerwa

14:00 - Egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym (180 minut)

24 listopada (czwartek) - próbna matura z Operonem z języka obcego:

09:00 - Egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym (120 minut)

11:00 - 14:00 - Przerwa

14:00 - Egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym (150 minut)

25 listopada (piątek) - próbna matura z Operonem z przedmiotów dodatkowych:

09:00 - Egzamin z przedmiotów dodatkowych (180 minut)

Próbna matura z Operonem 2016/2017. Co będzie na próbnej maturze? [ZADANIA, ARKUSZE]

Próbna matura z Operonem to dla tegorocznych maturzystów dobry sposób na sprawdzenie stanu swojej wiedzy przed prawdziwą maturą. Dzięki rozwiązaniu arkuszy maturalnych przygotowanych przez Operon uczniowie dowiedzą się, jakie zagadnienia nie sprawiają im problemu, a nad jakimi muszą jeszcze popracować.

Aby jak najlepiej przygotować się do próbnej matury z Operonem warto sprawdzić, jakie zadania pojawiły się w arkuszach maturalnych w poprzednich latach. Po rozwiązaniu zadań można zweryfikować swoje odpowiedzi porównując je z rozwiązaniami zawartymi w kluczach odpowiedzi. 

Baza arkuszy maturalnych oraz kluczy odpowiedzi do egzaminów w ramach próbnej matury z Operonem jest dostępna na Edulandia.pl. Sprawdź testy z języka polskiego, matematyki, j. obcych i przedmiotów dodatkowych!

Próbna matura z Operonem - MATEMATYKA - zadania, arkusze, odpowiedzi >>

Próbna matura z Operonem - JĘZYK OBCY- zadania, arkusze, odpowiedzi >>

Próbna matura z Operonem - PRZEDMIOTY DODATKOWE - zadania, arkusze, odpowiedzi >>

Matura próbna OPERON, 2016/2017. ODPOWIEDZI, ARKUSZE, PRZECIEKI

Dzień po każdym egzaminie przeprowadzonym w ramach próbnej matury z Operonem na stronie Edulandia.pl będziecie mogli sprawdzić arkusze i klucze odpowiedzi do każdego przedmiotu. Dzięki temu będziecie mogli sprawdzić, jak napisaliście próbną maturę z Operonem i oszacować, ile punktów udało się wam zdobyć.

W związku z próbną maturą z Operonem nie doszło do przecieków informacji! Odradzamy wchodzenie na strony, które podają, że posiadają rzekome przecieki odnośnie zadań na tegorocznej próbnej maturze z Operonem - są to złośliwe witryny, które mogą zawierać wirusy lub chcą wyłudzić od użytkowników ich dane.

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań - zapraszamy na "Ożeż w maturę"!

 

Której części próbnej matury z Operonem obawiasz się najbardziej?
Więcej o: