Próbna matura 2016/2017 z Operonem. Matematyka - poćwicz przed egzaminem! [ZADANIA]

Próbna matura 2016/2017 z Operonem odbędzie się w dniach 22-25 listopada. W środę 23 listopada maturzyści zmierzą się z próbną maturą z matematyki. Jak przygotować się do tego egzaminu? Sprawdź, jakie zadania pojawiły się na próbnej maturze z Operonem w poprzednich latach. Bazę arkuszy i rozwiązań do próbnej matury znajdziesz na Edulandia.pl.

Próbna matura 2016/2017 z Operonem, matematyka. Jak wygląda egzamin?

Próbna matura z Operonem odbywa się w takich samych warunkach jak matura majowa. Wszystko po to, aby odtworzyć atmosferę egzaminu dojrzałości. Podczas próbnej matury z Operonem obowiązują takie same zasady jak podczas prawdziwej matury.

Nie można zatem mieć przy sobie telefonu komórkowego czy maskotek "na szczęście", a arkusze egzaminacyjny należy wypełnić tylko długopisem lub piórem z czarnym atramentem.

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom podstawowy - KLUCZ ODPOWIEDZI

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - OFICJALNE ARKUSZE

Matura próbna, matematyka, poziom rozszerzony - KLUCZ ODPOWIEDZI

Próbna matura 2016/2017, Operon. Harmonogram matury z matematyki

W tym roku szkolnym próbna matura z Operonem z matematyki odbędzie się w środę 23 listopada. Oto szczegółowy harmonogram egzaminów:

09:00 - Egzamin z matematyki na poziomie podstawowym (170 minut)

11:50 - 14:00 - Przerwa

14:00 - Egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym (180 minut)

Próbna matura 2016/2017 z Operonem. Jakie będą zadania na matematyce?

W ubiegłych latach na próbnej maturze z matematyki pojawiały się takie zagadnienia jak funkcje, ciągi, wielomiany czy geometria. W arkuszu egzaminacyjnym pojawiły się zadania zamknięte jak i otwarte. 

Sprawdź naszą bazę arkuszy i przykładowych odpowiedzi do próbnej matury z Operonem z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiąż zadania z poprzednich lat i przekonaj się, czy jesteś gotowy do próbnej matury z matematyki.

Próbna matura z Operonem - MATEMATYKA - baza arkuszy >>

Próbna matura 2016/2017, Operon. Kiedy odpowiedzi?

Dzień po każdym egzaminie w ramach próbnej matury z Operonem w serwisie Edulandia.pl pojawią się oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi. Dzięki temu każdy maturzysta będzie mógł sprawdzić, jak napisał próbną maturę. Wejdź na Edulandia.pl i sprawdź, czy jesteś dobrze przygotowany do egzaminu dojrzałości!

Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z maturą próbną na facebookowym fanpage'u. Tutaj z innymi maturzystami możesz przygotować się do właściwej matury oraz przedyskutować rozwiązania zadań. Zapraszamy na "Ożeż w maturę"! >>

 

 

Więcej o: