"Nauczycielka z liceum przyłapała nas na wagarach. Była w tej samej kawiarni" - najlepsze wpisy o dziwnych nauczycielach

Amerykański komik Jimmy Fallon po raz kolejny zapoczątkował akcję na Twitterze. Pod hasztagiem #MyTeacherIsWeird ("mój nauczyciel jest dziwny") zamieścił krótki wpis o nietypowym zachowaniu swojego nauczyciela ze szkolnych lat. Na odzew internautów nie trzeba było długo czekać. Zobacz najlepsze tweety o najdziwniejszych zachowaniach nauczycieli.

Zaczęło się od wpisu autorstwa Jimmy'ego Fallona, jednego z najpopularniejszych amerykańskich komików i gospodarza programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. 

"Gra hasztagowa! Tweetnij coś śmiesznego, dziwnego czy zawstydzającego o swoim nauczycielu i oznacz #MyTeacherIsWeird. Możesz pojawić się w naszym programie!"

Chwilę później Fallon sam podzielił się ze społecznością Twittera swoją historyjką o dziwnym nauczycielu:

"W 7 klasie mój nauczyciel wszedł do klasy, zrobił długą pauzę, potem popatrzył na nas wszystkich i powiedział: Nigdy się nie żeńcie."

Na odzew internautów nie trzeba było długo czekać. Wkrótce potem Twitter zalała lawina komentarzy pod hasztagiem #MyTeacherIsWeird. Zobaczcie najlepsze z nich!

#1

"Wszystkie moje siostry miały tego samego nauczyciela. Ostatniego dnia klasy maturalnej spojrzał na mnie i powiedział: Proszę, powiedz, że jesteś ostatnia."

#2

"Pewnego razu moja nauczycielka kazała mi zostać po lekcjach. Chciała umówić mnie ze swoim synem po tym, jak pokazała mi jego zdjęcie z harcerstwa."

#3

"Nauczycielka z liceum przyłapała nas na wagarach. Bo była w tej samej kawiarni. W trakcie swoich lekcji."

#4

"Nasza nauczycielka od angielskiego organizowała bitwy rapowe z dzieciakami, które nie odrobiły pracy domowej."

#5

"Pewnego razu mieliśmy zastępstwo i kiedy zapytaliśmy nauczyciela o pracę domową odpowiedział: Ja nawet nie chcę tutaj być."

#6

"Na zastępstwie w 6 klasie nauczyciel pokazał nam jak zrobić tosty z serem na żelazku. Opłaciło się na studiach."

#7

"Pierwszego dnia zajęć moja nauczycielka sprawdzała listę obecności i kiedy wyczytała moje imię powiedziała, że kiedyś chodziła z moim ojcem."

#8

"Zdechł kot mojego nauczyciela od fizyki. Teraz w moim liceum w klasie fizycznej jest szkielet kota."

#9

"Mój nauczyciel od chemii wysadził coś w powietrze i natychmiast wybiegł z klasy. Parę sekund później wrócił i zapytał: Idziecie?"

#10

"Moja nauczycielka od matematyki zaczepiła koszulą o gwóźdź w ścianie; jej koszula się rozpruła. Natychmiast powiedziała: Witajcie na zajęciach z anatomii."

#11

"Na studiach mój profesor wszedł do klasy przebrany za Snape’a i kazał nam otworzyć podręczniki na stronie 394."